Відразу ж зауважимо, що Браянові Шоу потрібно буде не просто підняти задню частину кабріолета Chevy Camaro. Необхідно виконати 10 повторень, а у самій машині під час цього сидітимуть ще й пасажири. Максимальна телевізійна картинка на виході!

Варте уваги Краще один раз побачити: Nemiroff запустив сміливу кампанію, присвячену барній культурі

"Це буде трохи складно. Я беруся за це впевнено. За своє життя я підняв багато автомобілів", – каже Шоу на початку.

Вірний своєму слову, стронгмен може відразу ж підняти машину, демонструючи чисту міць, яка допомогла йому виграти титул Найсильнішої людини у світі у 4 різних роках.

Станова тяга з кабріолетом Chevy Camaro

"Мені потрібно трохи потренуватися", – каже він, і тому інструктує Mr. Beast і двох його товаришів застрибнути в Camaro. Мовляв, він запросто підійме машину з ними всередині.

І йому це вдалося. Він підняв їхню загальну масу з автомобілем у 10 повтореннях. Тож він, як виявилося, може сміливо забрати свій приз – цей же кабріолет. Залишилося відкритим лише одне питання: чи зможе силач зі зростом 203 сантиметри та вагою 200 кілограмів поміститися у свій приз?

Дивися на відео, як Браян Шоу виконує станову тягу з Chevy Camaro:

Звичайно ж, перемога Шоу над Chevy не стала сюрпризом для тих, хто стежив за ним у соціальних мережах останні пару років:

Ну гаразд, звичайними автомобілями його не злякати. Можливо, пора переходити на 18-колісні вантажівки? Підозрюємо, що скоро він сам дійде до такого висновку!

Тобі сподобається Найважчі види спорту на Олімпіаді: чільна трійка на думку фахівців