Попри те, що його тіло прикрашене усього кількома малюнками, кожен із них має важливе значення для футболіста. Гайда розбиратися, що ж означають тату на тілі Джордана Морріса.

Це цікаво Куди набити перше татуювання: 5 найкращих місць на твоєму тілі

1. Татуювання T1D

  • На правому передпліччі Джордана є татуювання з написом T1D.

Значення: T1D – абревіатура від "цукровий діабет 1 типу". Джордан зробив це тату, щоб люди знали, що він – діабетик. І, якщо буде необхідно, могли негайно допомогти йому.

2. Carpe Diem

  • На лівому передпліччі є татуювання з написом "Carpe Diem". Разом з фразою можна побачити дерево.

Значення: Carpe Diem – латинська сентенція, яка в перекладі означає "використовуй мить". Люди роблять таке татуювання, щоб пам'ятати про те, що їм слід зосередитися на тому, що відбувається зараз. Не загадувати на майбутнє, а також не жити минулим.

3. Маленький хлопчик

  • На біцепсі Джордана Морріса можна побачити тату з маленьким хлопчиком і написом.

Значення: на його лівому біцепсі – татуювання з хлопчиком, зроблене відповідно до рядків з другого Послання апостола Павла до коринфян: "Бо ми ходимо вірою, а не видінням".

4. Хрест і крила ангела

  • На лівому біцепсі футболіста витатуйовані хрест і пара крил ангела.

Значення: хрест і крила ангела – символ релігійної свободи. Але часто люди роблять таке татуювання, щоб віддати данину поваги коханій людини, якої більше немає у цьому світі.

Тіло Джордана Морріса покрите малюнками, які мають важливе значення для футболіста. Цікаво, яким буде наступне його тату.

Читай також Раян Гарсія: що означають татуювання на тілі американського боксера – фото