10 вересня стало відомо, що Ренате Нюборг обійме посаду глави сервісу замість Джима Ланзоне, котрий перейшов в Yahoo! Відповідна новина з'явилася на сайті Tinder.

Варте уваги Nemiroff став офіційним партнером української місії на Місяць: коли вона відбудеться

Tinder уперше очолила жінка

До обов'язків глави Tinder Ренате Нюборг приступить 27 вересня. Сам генеральний директор Match Group заявив, що Нюборг продемонструвала істинне лідерство, керуючи європейським бізнесом Tinder. І що вона також зосереджена на пришвидшенні росту та "розвитку досвіду на основі того, що шукають учасники, особливо жінки".

Хто така Ренате Нюборг?

Нюборг приєдналася до Tinder у 2020 році. Вона була генеральним менеджером на ринку Європи, Ближнього Сходу й Африки. Тепер же вона стане першою жінкою-генеральним директором компанії.

  • Цікавий факт: Нюборг познайомилася зі своїм чоловіком у додатку Tinder.

Я "свайпнула" свого майбутнього чоловіка вправо, і це змінило моє життя. Бути генеральним директором цієї компанії – воістину видатна можливість. Команда Tinder – без сумніву – найбільш новаторська та надихаюча група, з якою я коли-небудь працювала,
– зауважує вона


Ренате Нюборг долучилася до команди Tinder у 2020 році / Фото з твітера Нюборг

Також Ренате додала, що у команді будують найвеселіше, інклюзивне та безпечне місце для спілкування самотній людей. Тож кожен його користувач має можливість побачити еволюцію у додатку.

Раніше вона працювала в онлайн-додатку для медитації Headspace. Також вона понад 4 роки працювала в американській транснаціональній технологічній компанії Apple. Там вона керувала підрозділом підписки на App Store по всій Європі.

Згідно з Tinderpressroom, Нюборг має понад 15 років досвіду створення мобільного бізнесу та бізнесу за підпискою. А ще вона – засновник студії дизайну додатків, орієнтованих на людину, Pleo.

Візьми на озброєння 7 фатальних помилок, які робить кожен чоловік у тіндері

У нас є підозра, що Tinder очікують нові кращі часи. Адже такий запал, як у Ренате Нюборг, лише позитивно вплине на сервіс для знайомств.