Ним поділився фітнес-тренер Володимир Сидорук. За словами експерта, це тренування для досвідчених. Тож, якщо ти новачок у роботі над своїм тілом, будь обережним і не намагайся витиснути з себе максимум на першому ж занятті.

Дивися також Такого ти ще не куштував: як приготувати Криваву Мері так, щоб здивувати і себе, і друзів

Потужне тренування на все тіло

Тренер зазначає, що в цьому випадку ми працюємо за таймером. Ти повинен приділяти виконанню вправи 30 секунд, після чого дати собі 10 секунд для відпочинку.

Навантаження для себе ти регулюєш з допомогою зміни швидкості виконання вправ. Якщо надто легко дається, то прискорюєшся і навпаки.

Сам комплекс складається з п'яти вправ. Тобі необхідно їх виконувати по колу. Таких кіл слід зробити 4 – 5, а після тренування потрібно буде зробити заминку.

Як правильно виконувати вправи: дивися на відео

  • 1. У першій вправі ти робиш перекат з лівого боку на правий і скручуєш тулуб одночасно підтягуючи ноги назустріч. За словами тренера, важливо, щоб перекат ти робив з сідниці на сідницю.
  • 2. Виконуй вистрибування з присіду вперед з поверненням у стартову точку джампінг джеками.
  • 3. Також на тебе чекає відтискання "хвиля". У цьому випадку відбувається підйом руки та протилежної ноги на підйомі.
  • 4. Випад з місця назад з виносом коліна вперед на 2 повтори. Крім того, біг вбік з високим підйомом колін і випад на іншу ногу.
  • 5. А ще слід у фронтальній планці виконувати перехід у бокову. Крім того, виконувати скручення, підтягуючи лікоть й коліно назустріч.

Читай також Витисни максимум з прогулянки у парку: круті вправи, які можна виконати на лавці

Спробуй виконати цей комплекс вправ. Гарантуємо, що тобі сподобається і ти тепер лише так працюватимеш над своїм тілом у теплу пору року.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.