Вони зібрали 12 пар, котрі погодилися займатися сексом під наглядом. Результати цього спостереження виявили, що розмір статевого члена під час сексу таки має значення.

Варте уваги Nemiroff став офіційним партнером української місії на Місяць: коли вона відбудеться

Розмір таки має значення

Науковці вкотре вирішили відповісти на питання, яке хвилює усіх без винятку чоловіків: "Чи має значення розмір статевого члена?". Для цього вони запросили 12 пар, які залюбки погодилися брати участь в експериментах. Зауважимо, що ніхто не міняв партнерів і не змушував чоловіків буквально з лінійкою вимірювати глибину проникнення.

Як провели експеримент? Для нього розробили силіконові кільця, які чоловіки одягали на свої пеніси. З їхньою допомогою можна було змоделювати "скорочення" статевого члена. Самі ж кільця спроєктовані так, що вони зменшують глибину проникнення на різну кількість сантиметрів.


Спеціальні кільця дозволяли регулювати глибину проникнення / Фото Unsplash

Для чистоти експерименту чоловікам запропонували займатися сексом 3, 4 або 5 разів з кожним кільцем. Їхні ж партнерки не знали, наскільки зменшився пеніс. Натомість їм потрібно було оцінювати секс за шкалою від 0 до 100, де 0 – незадовільний, а 100 – відмінний.

Девід Віл, провідний автор дослідження зауважив, що учені почали з передумови, що глибина проникнення не має значення для більшості жінок. Але...

"Ми виявили, що зменшення глибини проникнення на кілька сантиметрів призвело до зниження кількості отримуваного задоволення. І чим довший ерегований пеніс, тим менша ймовірність того, що кільця вплинули на сексуальне задоволення партнерки", – підкреслив він.


Скорочення глибини проникнення зменшувало задоволення партнерки / Фото Unsplash

Але є ще одне "але". Були й ті панянки, котрі отримували більше задоволення від сексу, коли глибина проникнення скорочувалася. Це, своєю чергою, нагадує нам, що надто великий пеніс не завжди тотожний з неймовірною насолодою.

Варто розуміти ще одне. Девід Віл наголосив, що результати "не слід тлумачити, як підтвердження, що збільшення довжини статевого члена у нормального чоловіка підвищить сексуальне задоволення у жінок".

Візьми на озброєння Восени ще краще: 3 перевірені секс-пози для максимального задоволення

Що для однієї жінки забагато, для іншої може бути недостатньо. Тож це теж слід ураховувати. Але, якщо у твоєї партнерки є вподобання щодо певної довжини статевого члена, то більший або менший може стати причиною зниження задоволення від заняття сексом. Усе просто!