Якщо ти думав, що партнерка зацікавлена у випадковій зустрічі, то ми даємо тобі другу спробу. Одне з досліджень стверджує, що жінки значно задоволеніші сексом у шлюбі, ніж сексом на одну ніч.

Варте уваги Як зробити жінку щасливою у ліжку: 5 безпрограшних порад для кожного чоловіка

Щоб дійти до таких висновків учені з Університету Флориди опитали понад 1000 жінок у віці від 18 до 71 року. Науковців цікавило сексуальне життя панянок, а також те, що дозволяє їм отримати більше задоволення.

Цікаво, що респондентки, які перебували у постійних стосунках, набрали на 15% більше балів, коли справа доходила до середньої оргазмічної функції. Ця цифра актуальна, якщо порівнювати з їхніми однолітками, які віддавали перевагу сексу на одну ніч.


Секс з постійним партнером підвищує задоволення жінки / Фото Unsplash

А ще результати спостереження показали, що поява постійного сексуального партнера стала причиною покращення інтимного життя. І тут немає нічого дивного. Постійний партнер з часом вивчає вподобання своєї коханої, знає її ерогенні зони. Чого не скажеш про випадкову інтрижку.

"У середньому жінки показувати вищі сексуальні результати, якщо порівнювати секс у стосунках з випадковим", – підкреслив вчений Вал Вонгсомбун.

Візьми на озброєння Як за 6 хвилин кардинально змінити своє сексуальне життя: порада експертів

Тож зустрічі на одну ніч можуть подарувати нові несподівані відчуття. Але якщо панянка хоче отримати максимум задоволення від сексу, то вона однозначно обере тривалі стосунки. А це означає, що пора вже вибиратися з категорії "друзів по сексу", щоб насолоджуватися один одним ще більше.