Ось приклад: жінки начебто цінують дотепних чоловіків, але – привабливі чоловіки можуть здаватися їм дотепнішими. Більше про цікавинки із царини сміху – читай на Men 24.

Це цікаво Запах і зовнішність: як жінки впізнають чоловіків із "хорошими генами"

Сміх і...

Привабливість

 • Люди з хорошим почуттям гумору частіше стають душею компанії, ніж люди похмурі – це факт. Та от дивина – вчені з Лондонського університету кажуть, що дівчата вважають привабливих чоловіків дотепнішими.

Самотність

 • Сміх і комунікація нерозривно пов'язані. Перебування у веселій компанії буквально змушує людину сміятися навіть із жартів, які вони на самоті проігнорували б. Виявляється, ми сміємося в компанії у 30 разів частіше, ніж наодинці.


Хто звабливіший – жартівник чи мізантроп? / Фото unsplash

Шлюб

 • Почуття гумору дуже важливе у сімейних стосунках. Пари, здатні сміятися над недоліками один одного, мають дуже хороші шанси прожити разом довге і щасливе життя.

Еволюція

 • Еволюційні психологи стверджують, що почуття гумору виникло у процесі статевого відбору. Мовляв, почуття гумору крокує поруч із високим рівнем інтелекту та творчих здібностей.


Смійтеся один з одного – це тільки зміцнить ваші стосунки / Фото unsplash

Кровообіг

 • Вчені з Мериленду показували людям комедії – і стежили, як під час перегляду змінюється їхній кровообіг. І ось що з'ясували: сміх викликає розширення внутрішньої оболонки судин, а це сприяє поліпшенню руху крові.

Генетика

 • Хороше почуття гумору часто є результатом хороших генів. Так кажуть вчені з Канади та Британії, які вивчили гени кількох тисяч близнюків. Що цікаво, схильність до чорного гумору вчені вважають наслідком впливу соціуму і виховання.


Від привабливості до самотності – один крок / Фото unsplash

Імунітет

 • Американський невролог Вільям Фрай розповідав студентам анекдоти, а потім порівнював аналізи їхньої крові. І виявив, що від сміху в крові людей стає більше антитіл. Тобто, сміх зміцнює імунітет.

Вагітність

 • Ізраїльські фахівці довели, що сміх збільшує шанси на зачаття дитини в екстракорпоральному заплідненні (ЕКО). Експеримент був такий: після ЕКО половина пацієнток 15 хвилин дивилися виступ клоуна, і 36,4% з них завагітніли. УІнша половина клоуна не дивилися, і серед них завагітніли тільки 20,2%. Вчені зробили висновок, що причина тут у розслабленні – мовляв, сміх знижує рівень стресу.


Сміх зміцнює імунітет / Фото unsplash

Калорії

 • Коли ми сміємося, працюють м'язи обличчя, діафрагми, черевного преса – загалом десь 80 різних груп м'язів. Вчені з університету Вандербілта виявили, що у такий спосіб сміх спалює калорії – і сприяє схудненню.

Жарти

 • Оповідач жарту сміється на 46% частіше слухача. Жінки сміються частіше за чоловіків на 127%. Чоловік у компанії жінок сміється на 7% рідше, ніж жінки навколо нього. Чи свідчить це про щось? Навряд. Просто інформація для роздумів.

Просто для сміху Кумедні прізвиська, які дають своїм пенісам знаменитості

Гелотофобія

 • Не для всіх сміх – це веселощі. Гелотофобія – це патологічна боязнь сміху або висміювання. Причому вчені цей термін не застосовують, але існування самого явища визнають.

Агресія

 • Сміх – це не для всіх категорія добра. Наприклад, Хельга Коттофф з університету Фрайбурга вважає, що здатність змусити інших сміятися – це прояв домінування і завуальованої агресії. Особливо яскраво це проявляється у випадках, коли начальство змушує сміятися підлеглих.