Це щоденно підтверджують незламні українці. Вони демонструють, що готові жити у незвичних для себе умовах, лиш би була можливість робити це без Росії та її "порятунку". Цього разу ми розповімо про барберів, які продовжують працювати у майже суцільній темряві.

Читай також Від спотикача до медовухи: історія появи українських алкогольних трунків

Світла нема, але не бажання стригтися

Здавалося б, світла ніде нема. Тож думки про необхідність постригтися повинні навідувати нас ледь не в останню чергу. Але ж ні, українці продовжують жити життя. Вони, попри тимчасові – підкреслюємо – незручності не відмовляються від того, що робили у часи, коли ніхто не переживав через те, що світло можуть вимкнути у будь-який момент.

Ба більше, ми навчилися миритися з обставинами та не здаватися. Саме так і вчинили майстри одного з барбершопів. Експертка з дезінформації та безпеки в Україні Марія Авдєєва виклала в мережу потужний ролик. На ньому можна побачити чергову демонстрацію незламності наших земляків.

Замість зневірених і безпорадних, українці стають ще більш креативними. У цій перукарні клієнтам роблять зачіску за допомогою ліхтариків від iPhone,
– наголосила вона.

Українські барбери можуть стригти навіть у суцільній темряві: дивися відео

Це відео вкотре підтверджує, що українці – винахідливі. До слова, раніше ми розповідали про мешканку Одеси, котра під час блекауту не припиняла робити манікюр своїй клієнтці. Жінка вирішила облаштувати імпровізований кабінет на підземному паркінгу. І це теж вразило користувачів мережі.

До слова, напередодні ще одного винахідливого барбера зняли у Львові. Він не розгубився, коли у салоні не було світла. Майстер вирішив винести крісло на вулицю, щоб було видно та можна було постригти клієнта.

Барбер постриг клієнта просто неба, бо не було світла: дивіться відео

Нагадаємо, що українська енергомережа й інша критично важлива інфраструктура надзвичайно постраждали від російських атак. Ворог робить усе можливе для того, щоб ми залишалися без світла, води та опалення. Себто прагне прирівняти нас до себе. Адже ми то прекрасно знаємо, що Росія – та сама дрімуча, немита країна-терористка, з якою у нас немає абсолютно нічого спільного.

Варте уваги Яким має бути чоловічий халат, щоб не змерзнути взимку: поради та тонкощі вибору

Зазначимо, що за оцінками офіційних осіб, близько 50% енергетичних об'єктів зазнали пошкоджень внаслідок ракетних ударів з боку Росії. За словами міністерки закордонних справ Франції Катрін Колонни, окупанти "використовують" зиму як зброю, щоб занурити мирне населення України у скруту.