Щасливі люди мають певні звички, які допомагають їм бути радісними та насолоджуватися життям. Гайда виробляти ці звички, щоб теж ставати кращою версією себе вчорашнього.

Варте уваги Такого ти ще не куштував: як приготувати Криваву Мері так, щоб здивувати і себе, і друзів

1. Виховання вдячності

Щасливі люди часто мають звичку практикувати вдячність. Вони цінують маленькі радощі та благословення у своєму житті і регулярно висловлюють за них вдячність. Вони зосереджуються на тому, що мають, а не зациклюються на тому, чого їм бракує, розвиваючи позитивний світогляд і задоволеність.

2. Плекання значущих стосунків

Справжнє щастя часто випливає з міцних і значущих зв'язків з іншими людьми. Щасливі люди вкладають час і зусилля у розвиток стосунків з родиною, друзями та коханими. Вони надають перевагу якісному проведенню часу, активно слухають і виявляють справжню турботу та підтримку.


Щасливі люди турбуються про побудову стосунків / Фото Mary Markevich

3. Вірні собі

Бути вірним собі – ознака справжнього щастя. Щасливі люди добре розуміють свої цінності, пристрасті та бажання. Вони узгоджують свої дії та вибір зі своїм автентичним "Я", що призводить до відчуття повноти та задоволення від життя.

4. Практика турботи про себе

Пріоритетність турботи про себе є важливою звичкою по-справжньому щасливих людей. Вони знають, як важливо піклуватися про свій фізичний, психічний та емоційний добробут. Регулярні фізичні вправи, здорове харчування, хобі чи встановлення меж – вони активно інвестують у власну турботу про себе.

5. Сприйняття зростання та навчання

Вони мислять категоріями зростання і використовують можливості для особистого та професійного розвитку. Вони сприймають виклики як можливості для зростання, а не як невдачі. Вони безперервно навчаються, шукають новий досвід і цікавляться навколишнім світом.


Щасливі люди постійно готові до навчання / Фото DrobotDean

Читай також Що може спричинити передчасне старіння мозку та як цього уникнути: 7 порад

6. Жити теперішнім моментом

Справжнє щастя часто передбачає повну присутність у поточному моменті. Вони практикують усвідомленість і повністю занурюються у свій щоденний досвід. Вони насолоджуються простими радощами, знаходять їх у сьогоденні та відпускають надмірні хвилювання або жаль про минуле чи майбутнє.