Розвивай свою впевненість, використовуючи цей посібник. Ці поради допоможуть тобі бути більш впевненим у собі з жінками. І ми запевняємо тебе, що ти неодмінно побачиш різницю.

Варто спробувати Шлях до смакових відчуттів: рецепт вишуканого коктейлю 20th Century

1. Працюй над своєю впевненістю в собі

Працюй над підвищенням своєї самооцінки, ставлячи перед собою досяжні цілі. Завжди дбай про своє фізичне та психічне здоров'я і святкуй свої досягнення. Коли ти віриш у себе, тобі легше проєктувати впевненість на інших.

2. Повага та рівність

Стався до жінок зі справжньою повагою і поводься з ними як з рівними. Пам'ятай, що вони – особистості з власними думками, почуттями та бажаннями. Уникай об'єктивізації чи принизливих коментарів.

Так-так, на жаль, приклад одного пана "два – три тижні" демонструє, що все це потрібно нагадувати щодня.

3. Ефективна комунікація

Розвивай свої комунікативні навички. Будь хорошим слухачем і уважним, коли вона говорить. Став відкриті запитання і виявляй щирий інтерес до її думок і досвіду. Бути хорошим слухачем так само важливо, як і бути хорошим співрозмовником.

4. Позитивна мова тіла

Мова твого тіла багато говорить про твою впевненість у собі. Підтримуй гарну поставу, дивися в очі й усміхайся. Використовуй жести, які передають відкритість і впевненість у собі, наприклад, відкриті долоні та розслаблені плечі.


Пам'ятай про позитивну мову тіла / Фото marymarkevich

5. Робота з відмовою

Зрозумій, що відмова – це нормальна частина знайомства і побудови довіри. Вона не відображає твоєї цінності як особистості. Якщо тобі відмовили, зберігай самовладання і ввічливо прийми її рішення. Відмова – це можливість вчитися і розвиватися. Водночас відмова – не ознака, що потрібно продовжувати наполегливо добиватися спілкування.

6. Автентичність необхідна

Завжди будь собою. Автентичність приваблива, і ти можеш побудувати дуже щирі стосунки. Прикидаючись кимось, ким ти не є, ти завжди будеш залишати вм'ятину у своєму житті. Через деякий час все розплутається. Прийми свою унікальність і дозволь своєму справжньому "я" засяяти.

7. Практика і терпіння

Проявляй ініціативу, починай розмову, пропонуй побачення і виходь із зони комфорту. Будь терплячим до себе. Це нормально – робити помилки і вчитися на них.

Читай також Як чоловік повинен поводити себе на першому побаченні, згідно з наукою

Скористайся нашими порадами. Вони однозначно допоможуть тобі під час спілкування з панянками. Пам'ятай про ввічливість, галантність. Будь джентльменом, врешті-решт!