Цього разу лови крутий комплекс вправ з високою інтенсивністю. Ним поділився танцюючий фітнес-тренер Нік Волкер. Гарантуємо, тобі він настільки сподобається, що ти виконуватимеш його регулярно.

Варте уваги Перша українська місія на Місяць представлена на Експо-2020 у Дубаї

Нік Волкер традиційно рекомендує починати тренування з активного танцю. З його допомогою можна неабияк розігріти м'язи. А це дозволить тобі мінімізувати можливість появи травм.

"Спробуй це пікантне тренування, щоб спалювати жир і нарощувати м'язи", – наголошує Нік Волкер.

Спалюємо жир і нарощуємо м'язи: високоінтенсивне тренування

Нік Волкера пропонує виконати 5 повних раундів по 20 секунд роботи і 10 секунд відпочинку. Це дозволить тобі досягнути бажаних результатів у довгостроковій перспективі.

  1. Бічні лижні стрибки
  2. Альпініст в гопаку
  3. Присідання з поворотом на скручування
  4. Планка з відведенням руки назад
  5. Чергування дрібних стрибків

Викладайся на повну, щоб досягнути бажаних результатів. А цей комплекс вправ ти можеш використовувати як суперсет, так і додавати до свого звичного розпорядку тренувань.

Дивися на відео, як виконувати комплекс вправ:

Ми не втомлюємося нагадувати про те, що кожне повторення ти повинен робити якісно. Це дозволить пришвидшити появу бажаних результатів. Тож не лінуйся ставати кращою версією себе вчорашнього!

Це цікаво Як накачати м'язи грудей і трицепси: вибухові вправи від фітнес-тренера

Текст публікації Ніка Волкера:

ВИСОКА ІНТЕНСИВНІСТЬ!
Проведіть по екрану для тренування, збереження й обміну!!!

Так, перший слайд можна вважати високоінтенсивним, але ми не будемо вважати це вправою. Збільште частоту серцевих скорочень і скористайтеся цими 5 рухами!

Спробуйте це пікантне тренування, щоб спалювати жир і НАЛАШТУВАТИ М'ЯЗА!!! (В поєднанні з постійною дієтою – керівництва з харчування доступні в моєму додатку – посилання в біографії!)

Виконайте 5 повних раундів по 20 секунд роботи та 10 секунд відпочинку. Зберігайте вірність часу відпочинку і пройдіть через опік!
1. Бічні лижні стрибки.
2. Пахвинні.
3. Присідання з поворотом на скручування.
4. Тяга руки з високою планкою назад.
5. Чергування пого-стрибків.

Моя нова програма At Home Athlete Program тепер доступна у моєму додатку! Ніякого обладнання, крім звичайних домашніх меблів, не потрібно.