Австралійський актор на днях виклав ролик, на якому можна побачити комплекс вправ, які він виконує, щоб накачати біцепси. Гайда повторювати їх, щоб отримати такі ж сильні та міцні руки, як у Кріса Гемсворта!

Варте уваги Блогер показав, як за 30 днів "комплекс Мерфі" змінив його тіло: відео тренувань

Як накачати біцепси

Ці 3 вправи, які регулярно виконує Кріс Гемсворт, однозначно принесуть користь тим, хто хоче наростити м'язи на руках. Додай їх до своєї тренувальної рутини, щоб незабаром побачити результати, які тішитимуть тебе.

  • Згинання рук "Павук": 12 повторень
  • Згинання рук Зоттмана: 10 повторень
  • Згинання однієї руки: 8 повторень на кожну руку

Дивися на відео, як виконувати ці вправи:

Скільки разів на тиждень тренувати біцепси?

Якщо ти хочеш досягнути бажаного результату, то достатньо буде тренувати біцепси раз на тиждень. Одного повноцінного заняття вистачить, щоб м'язи не лише росли, а й мали можливість відновитися. Ти ж пам'ятаєш, що відновлення надзвичайно важливе, коли мовиться про нарощення обсягів.

А ще не забувай виконувати згинання біцепса зі штангою, підйом штанги на лаві, вправи з гантелями або підтягування. Усе це дозволить йти малими, але впевненими кроками до досягнення бажаного результату.

Спробуй і ти виконувати вправи на біцепс від Кріса Гемсворта. До літа у тебе є ще достатньо часу, щоб зробити свої руки міцнішими та рельєфнішими!

Візьми на озброєння Як перетворити прибирання на повноцінне тренування: корисні поради