Хай там як, при ліхтариках або свічках теж можна працювати над тілом своєї мрії. Гаразд, а що ж тоді робити з інвентарем? Відразу ж обмовимося, що він тобі не знадобиться. Ну, гаразд, залізо всіляке не буде потрібне. Розкажемо далі, чим його можна буде замінити, щоб отримати максимальний результат.

Читай також Які коктейлі п'ють бартендери та чому День подяки бармену відзначають у п'ятницю

Як ти вже міг здогадатися, далі мова піде про фітнес-гумки. З їхньою допомогою ти можеш тонізувати та зміцнювати м'язи. Ба більше, виконання вправ з використанням цього інвентарю не перевантажує твої м'язи, мінімізує ризик травматизму.

Чому варто тренуватися з фітнес-гумками

1. Покращують якість виконання вправи

М'язи напружуються більш цілеспрямовано, починаючи від серцевини, яка є центральною частиною тіла, і просуваючись через нижні те верхні кінцівки (ноги та руки). Це спостерігається, якщо порівнювати з виконанням таких же вправ, але без гумок.


Фітнес-гумки дозволяють ефективніше виконувати вправи / Фото freepik

2. Покращують баланс

Деякі вправи, які зазвичай виконуються на підлозі з гумкою, також можна виконувати стоячи. Цей варіант збільшує здатність до рівноваги, а також вимагає менших зусиль. Наприклад, можна отримати ті самі результати, що й під час використання гребного тренажера. Адже завдяки фітнес-гумкам можна отримати необхідний опір між спиною та плечима.

3. Спрощує найскладніші вправи

Тренування з фітнес-гумками веселіше, легше та забезпечує відмінні результати. Адже з їхньою допомогою можна зменшити складність виконання вправ. Водночас не страждатиме їхня ефективність.

Наприклад, з допомогою фітнес-гумок можна прокачати підтягування тим, кому ця вправа не піддається. Спочатку цей інвентар братиме на себе максимум від поставленого завдання. Пізніше допомагатиме впоратися з ним. А невдовзі ти й сам зможеш справлятися без гумок.

4. Підвищує швидкість руху

З використанням гумок швидкість рухів вища у порівнянні зі звичайним силовим тренуванням. Крім того, діапазон дій і сама свобода рухів для кожного виду вправ будуть значно ширшими. Безсумнівно, це велика перевага з точки зору досягнення результатів і заощадження часу.

5. Сприяє розвитку усіх груп м'язів

Фітнес-гумки – ефективний допоміжний засіб для виконання вправ, які впливають на всі групи м'язів. Вони полегшують виконання практично будь-яких вправ. Ба більше, ними навіть можна доповнювати інші силові тренування, щоб отримувати максимальний опір.


Фітнес-гумки допоможуть прокачати усі групи м'язів / Фото freepik

Візьми на озброєння фітнес-гумки. Гарантуємо, вони дозволять тобі отримати нові емоції та відчуття під час тренувань. Ти зможеш не лише досягати кращих результатів. У тебе ще й буде можливість стати кращою версією себе вчорашнього.

Варте уваги Як накачати широкі плечі: комплекс на 100 повторень, який зробить тебе сильнішим і витривалішим

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Ми ж перед роботою над собою рекомендуємо спочатку проконсультуватися з лікарем або фітнес-тренером. Це дозволить уникнути проблем зі здоров'ям.