Перевага гарного смаку полягає в тому, що його можна вивчати і розвивати, над ним можна працювати через цікавість і спостережливість, експериментуючи з речами. А також звертаючи увагу на те, що носять люди, які завжди привертають вашу увагу і які завжди дуже добре одягаються, і як вони використовують кожен з елементів свого вбрання.

Читай також 5 парфумів для чоловіків за 30, які покажуть твій відмінний смак

Мода створена для експериментів, але мета не в тому, щоб виглядати як картина Пікассо або жінка з голубом з фільму "Сам удома", а в тому, щоб створити гарний образ, який передає твою індивідуальність і твій особистий стиль, тому гарний смак завжди повинен бути в центрі уваги. Щоб було зрозуміліше, гарний смак не означає завжди носити костюми або офіційний одяг, ти можеш продемонструвати гарний смак у спортивному одязі та дуже повсякденному образі (і з гарними парфумами).

Йдеться про те, щоб знати, як правильно носити одяг, отримувати від нього максимальну користь і уникати елементів або деталей, які тобі не личать. Одягатися зі смаком допоможуть ці 6 правил, яких варто дотримуватися

Правило 3 кольорів

Це класичне правило дуже просте у виконанні і дозволяє експериментувати з кольором, але не перегинаючи палицю і не ризикуючи отримати перебільшений або невідповідний образ.

Правило говорить, що якщо ти хочеш, щоб твій образ був більш потужним, ефектним і виглядав піднесено і професійно, тобі не слід носити понад 3 кольори одночасно. Це повинні бути кольори, які добре доповнюють один одного, або різні відтінки одного кольору, три нейтральні, або два нейтральні з одним більш яскравим кольором.

Стильний чоловік у костюмі
У твоєму образі має бути не більш як три кольори / Фото halayalex

Багатошаровість

Це правило допоможе тобі створювати образи, які виглядатимуть чистими та піднесеними, і які ніколи не зазнають невдачі. Йдеться про просту і класичну елегантність, майже з мінімалістичним відтінком.

Подумай про своє вбрання як про сендвіч. У перекладі на мову моди це означає, що між двома одягами одного кольору або матеріалу вдягається одяг іншого кольору або матеріалу, наприклад, чорні штани та чорний піджак, а між ними – біла футболка. Якщо ти не носиш піджака, ти можеш застосувати сендвіч, одягнувши футболку і туфлі одного кольору з штанами іншого кольору.

Одягайся відповідно до події

Розуміння дрес-коду дуже важливе не тільки для того, щоб дотримуватися правил, але й для того, щоб знати, як їх порушувати, не виглядаючи при цьому неохайно чи недоречно.

Ти повинен розуміти, що не можна одягатися однаково для прогулянки в парку з собаками і для побачення, весілля або співбесіди на роботу, рівні формальності різні, і є речі, які ти повинен носити, а є речі, які заборонені. Наприклад, ти не можеш носити в'єтнамки в офіс, і це не найкраща ідея одягати парадні туфлі на футбол.

Чоловік у шкіряній куртці прогулюється містом
Варто одягатися відповідно до події, на яку збираєшся / Фото freepik

Співвідношення 1:2 для використання принтів та візерунків

Згідно з Image Power Play, це золоте співвідношення в одязі, яке може допомогти тобі створити візуально більш приємні образи, які справляють гарне враження, а також стильний і вишуканий образ.

Наприклад, ти можеш вибрати одну річ з візерунком і дві однотонні речі для більш класичного образу або одну однотонну річ і два візерунки для цікавішого образу, це може бути, наприклад, піджак в клітинку і краватка з візерунком, з однотонною сорочкою, або однотонний піджак і сорочка, з більш сміливою краваткою.

⅓ і ⅔ для пропорційного вбрання

Це правило дозволяє тобі виглядати пропорційно у всьому, що ти одягаєш, незалежно від твого зросту або типу фігури. Ідея полягає в тому, що 1/3 твого тіла повинна бути закрита сорочкою і піджаком, а решта 2/3 – штанами та взуттям. Це допоможе твоєму тулубу і ногам виглядати збалансовано, щоб створити потужний силует, який не применшує твій зріст і не виглядає так, ніби твій тулуб занадто довгий, а ноги занадто короткі.

Бородатий чоловік у пальто та штанах стоїть на вулиці
Формуй образ так, щоб не вкорочувати візуально довжину ніг / Фото freepik

Приміряй усе перед покупкою

Гарний смак також проявляється в тому, що одяг добре сидить на тобі, не обтягує, не завеликий і не занадто довгий (що не означає, що ти навмисно вдягаєш щось надмірно велике). Ось чому важливо приміряти все перед покупкою, щоб переконатися, що одяг, який ти збираєшся вибрати, сидить правильно з усіх боків, а також це допоможе тобі визначити, чи потрібно щось віднести до кравця для коригування.

Може знадобитися Цей геніальний лайфхак дозволить носити штани, які раптом стали тобі завеликими

Скористайся цими порадами. Вони допоможуть тобі завжди бути на висоті та надихати людей навколо одягатися стильно.