Саме так вчинила уродженка Північної Кароліни Карлі Павлінак Блекберн. Вона залишила таке резюме, яке не змогло загубитися серед інших, адже його просто неможливо було не помітити.

Читай також Від творіння алхіміків і до напою Джеймса Бонда: як змінювалася горілка упродовж століть

Креативно привітала компанію зі святом

Почнімо з кінця, а потім розкажемо, з чого все почалося. Отже, дівчина відправила компанії Nike святковий торт. Він і став її резюме, щоб потрапити у світ гіганта спортивного одягу та взуття.

Як пояснює Павлінак Блекберн у своєму дописі в Linkedin, вона не просто так влаштувала цю витівку. Дівчина дізналася, що 8 вересня 2022 року Nike святкує свій "День просто зроби це" – саме той день, щоб надіслати солодке вітання, подумала вона.

Наразі вони не наймають людей у ​​цю команду (чого я хочу – Men 24), але я хотіла знайти спосіб, щоб вони все ще знали, хто я. Що може бути краще, ніж відправити торт на велику вечірку?,
– пояснила вона.

Тож вона подумала, як надіслати солодке резюме на вечірку. Захід, на який її не запросили. Торт мав вирушити з Північної Кароліни до Бівертона, Орегон. А це, на секундочку, 4594 кілометрів.


На торті було справжнє резюме / Фото зі сторінки Карлі Павлінак Блекберн

Усе просто: вона замовила торт у кондитерській неподалік від штаб-квартири Nike. І попросила дівчина передати смачний подарунок лише тому, кому він призначений.

Варте уваги Як відкладати на мрію: простий спосіб, який дозволить кожному заощаджувати

Деніс Болдвін, яка мала доставляти їстівне резюме, не потрібно було пояснювати двічі. Вагітна Болдвін, з тортом на одній руці та сплячою дитиною на іншій, шукала зручне місце. Вона прагнула залишити смачну "заявку" у кампусі Nike, який охоплює цілих 75 будівель.

Достеменно невідомо, кому до рук ця візитка потрапила. Але знаємо, що Карлі Павлінак Блекберн запросили на співбесіду до Valiant Labs, це внутрішній підрозділ компанії Nike. Тож на власному прикладі вона довела, що до всього потрібно підходити з креативом.