Як ти вже зрозумів, мова піде про донати на ЗСУ. Ясна річ, що зараз у всіх не надто прості часи з фінансової точки зору. Але можна внести кілька коректив у свій бюджет, щоб вивільнялися кошти. Їх і можна спрямовувати на здійснення своєї мрії – перемогу.

Читай також Від творіння алхіміків і до напою Джеймса Бонда: як змінювалася горілка упродовж століть

Як навчитися заощаджувати гроші

Алехандра Родрігес, експертка з фінансів і заощаджень поділилася простим способом. На її думку, він найефективніший. А полягає ця хитрість у тому, щоб почати розкладати свої гроші по конвертах. Не плутати з заробітною платнею у конверті.

Як працює метод конверта

На початку місяця тобі потрібно вирішити, скільки грошей потрібно виділити на:

  • їжу;
  • транспорт;
  • оплату житла;
  • інші особисті витрати.

Таким чином ти можеш чітко окреслити, яку суму можна спрямувати на щось, що не входить у базові твої щомісячні витрати.

Так, пояснює експертка, робили наші рідні. І тут немає нічого дивного. Раніше ніхто не знав про кредитки. Тож потрібно було розпоряджатися лише тими грішми, які мали фактично на руках. І хоч ця техніка здається застарілою, вона значно результативніша, ніж подібні методики.

Ми рекомендуємо трішки прокачати цю версію. Тобі не конче усе знімати з картки або ж дійсно розкладати по конвертах. Натомість рекомендуємо мати той самий конверт з сумою, на яку ти не розраховуєш. У ньому лежать твої вільні гроші.


Відклади у конверт ту суму, яку не плануєш ні на що витрачати / Фото Kelly Sikkema​

Чемно заглядаєш до нього у день зарплати. Якщо він виявиться не порожнім – зроби донат на ЗСУ. Це може бути довільна сума, але не більша, ніж міститься у цьому самому конверті, щоб не створювати дисбаланс між дебетом і кредитом.

Варте уваги Nemiroff представив особливий продукт, весь прибуток з продажу – на підтримку українців

А от для контролю своїх витрат рекомендуємо або вести нотатник, або завантажити додаток для обрахунку. Але внось туди усі-усі витрати чесно. Це дозволить наступного місяця зрозуміти, яка категорія "всмоктує" в себе найбільше грошей. Її теж можна оптимізувати, щоб отримати максимальний результат.

Якщо ж тобі зручно робити донат на щоденній або щотижневій основі – не соромся. Те ж стосується сум. Пам'ятай, що немає надто великого або надто малого внеску. Кожна гривня надзвичайно важлива та дозволяє наближати день перемоги!