До твоєї уваги перелік ознак, які свідчать, що ти дійсно закоханий. На них варто звернути увагу, якщо ти сам не до кінця впевнений у своїх почуттях.

Варте уваги Перша українська місія на Місяць представлена на Експо-2020 у Дубаї

1. Ти хочеш показати свою дівчину

Коли ти по-справжньому закоханий, ти хочеш похвалитися жінкою, яка викликає ці почуття. Ти знайомиш її з друзями та навіть сім'єю. А ще можеш почати водити її у ті місця, які подобаються тобі найбільше.


Ти хочеш познайомити її зі своїми друзями / Фото Unsplash

2. Ти називаєш її своєю дівчиною

Потрібно визнати ще той факт, що ми страшенно боїмося ярликів. Воно й не дивно, адже багато дівчат на першому побаченні уже починають називати спільних дітей і обирають фасон сукні. Ми ж намагаємося всіляко уникнути серйозних стосунків. Але якщо тебе дійсно засмоктав вир почуттів, ти не соромишся називати речі своїми іменами.

3. Її думка має для тебе значення

Закоханий чоловік прислухається до своєї дівчини. І мовиться не лише про вибір закладу або фільму. Ти можеш спитати її, якого кольору краватку обрати або, яка зачіска личить тобі найбільше. Це вже ознаки того, що ти дійсно закоханий у неї.


Її думка для тебе дійсно дуже важлива / Фото Unsplash

4. Ти намагаєшся її не скривдити

Якщо ти дійсно закоханий у свою дівчину, то намагаєшся з усіх сил поводитися так, щоб не образити її. Наприклад, ти точно не скажеш, що у неї величезні мішки під очима. Ти точно не жартуватимеш над її недоліками. Навпаки, ти оспівуватимеш ті частини її тіла, які подобаються тобі найбільше. Та й узагалі, ти бачитимеш у ній лише прекрасне.

5. Твій погляд скаже значно більше

Не менше про почуття може розповісти твій погляд. Він буде сповнений обожнювання. А ще вона викликатиме у тебе невимушену усмішку. Воно й не дивно, адже ти почуваєшся максимально щасливим. То чому б і не усміхнутися?

6. Ти правильно розставляєш пріоритети

Вона стане твоїм пріоритетом. Якщо потрібно буде обирати між футбольним матчем улюбленої команди та зустріччю з нею, то ти обереш останнє. Або хоча б спробуєш поєднати приємне з корисним. Якщо ж вона не посідає перше місце у твоєму "рейтингу", то до справжніх почуттів ще далеко.


Вона завжди для тебе на першому місці / Фото Unsplash

Це цікаво Що потрібно робити разом зі своєю коханою, щоб зміцнити стосунки

Тепер, якщо тебе муляють сумніви, ти можеш перевірити свої почуття. Якщо більшість цих ознак про тебе – вітаємо, ти дійсно закоханий у неї. Тепер головне – не проґавити своє щастя!