Які кольори одягу використовувати, щоб виділити очі? Саме на цьому ми й зупинимося цього разу. Лови кілька порад, які допоможуть підбирати гардероб так, щоб панянки просто не могли відірвати погляду від твоїх очей!

Варте уваги Коли менше означає більше: 5 переваг алкоголю у мініформаті

Блакитні очі

Для блакитних очей основна рекомендація – використовувати класичні нейтральні кольори. З іншого боку, будь-який відтінок рожевого може бути відмінним варіантом, крім світло-зеленого та темно-синього, якщо використовувати яскравіші речі або схожі відтінки. Сірий і коричневий – теж гарний варіант.


Одяг темних тонів личить до блакитних очей / Фото Silas Tolles

Зелені очі

Один з кольорів, який найкраще доповнює зелений, – фіолетовий. Він не лише поєднується, а й підкреслює основний. З іншого боку, темно-зелений теж є гарним доповненням, особливо, якщо очі світлішого відтінку. Ще один ідеальний колір – жовтий. А ще можна просто віддати перевагу чорному вбранню та варіантам кавових відтінків.

Карі очі

Ці очі з напівжовтими тонами ідеально підходять до темних нейтральних відтінків: коричневого та сірого. Причому чорний також є ще одним ефективним варіантом. Що стосується яскравих кольорів, то помаранчевий може бути відмінним доповненням. Також віддай перевагу лавандовому або бордовому кольорам.


Персиковий колір теж підкреслить твої карі очі / Фото Derick McKinney

Сірі очі

Володарям сірих очей також личать холодні пастельні кольори. Можеш, наприклад, обирати вбрання синього, блакитного, білого, винного, лимонно-жовтого кольорів. Ці варіанти дозволять підкреслити колір очей і зробити їх більш виразними.

Це цікаво З чим можна сміливо носити пальто: варіанти поєднання

Візьми на озброєння ці поради. З їхньою допомогою можна буде привернути максимум уваги до своїх очей. А вони, нагадуємо, подобаються жінкам дуже і дуже.