І, звісно, це найгірший час, щоб думати тільки про себе. Тож переконайся, що твоя половинка задоволена. А як це зробити – радить психологиня, сексотерапевтка й авторка книги Becoming Cliterate докторка Лорі Мінц.

Також цікаво Єдиний з України: бренд Nemiroff викликав ажіотаж на міжнародній виставці у Каннах

Досягаємо оргазму: завжди є місце для вдосконалення

Більшість чоловіків зазвичай відчувають оргазм під час сексу – 95% серед опитаних пані Мінц це підтвердили. А от гетеросексуальних жінок таких було тільки 65%, на противагу 86% серед лесбійок.

Отже, що ти можеш зробити додатково, щоб задовольнити партнерку?

Ключ перший: зніми ногу з газу

Не чини тиску і не квап оргазм (в обох). Зрештою, секс – це не лише пункт призначення, а й веселощі, з якими ви проводите час у дорозі.

Ключ другий: геніталії важливі – але це не відповіді на всі питання

Мінц питала у жінок, яким вони бачать найвірніший шлях до оргазму. І тільки 4% (!!!) згадали статевий акт із проникненням статевого члена в піхву. Ось тобі навіть не натяк, а пряма вказівка експертки:

Потрібно більше використовувати свої руки та язик.

Отже, зосереджувати увагу у сексі треба не так на проникненні, як на стимуляції клітора руками, язиком чи призначеною для цього іграшкою.

Якщо не знаєш, в якому напрямку рухатися, прочитай "Вона на першому місці" Яна Кернера. Автор допомагає буквально на кожному кроці та дуже практичними способами.

Секс у парі
Зніми ногу з газу і не соромся питати дорогу / Фото unsplash

Ключ третій: не соромся питати дорогу

Коли Мінц розпитувала жінок, як, на їхню думку, чоловіки можуть стати кращими у стимуляції клітора, найпоширенішою відповіддю була така:

Нехай просто запитають! Як їй подобається, коли її торкаються? Чи так от було добре? Що краще спонукає оргазм? Чи можна використовувати іграшки?

Тож запитуй, запитуй і запитуй! Так, це буває непросто, але уяви собі, який вдасться оргазм!

Ключ четвертий: зосередься на процесі, а не на результаті

Звісно, це правильна ціль – допомогти партнерці відчути оргазм. Але надмірна зосередженість на цьому вб’є атмосферу.

Хоча оргазм – це вершина сексу, намагання мати оргазм весь час зруйнує його,
– переконана Мінц.

Отже, ще раз: зосередься на задоволенні, а не на тиску на себе чи партнерку. Не поспішай. Секс повинен бути настільки хорошим, щоб оргазм був вишенькою, а не всім тортом.

Ключ п’ятий: чергувати – нормально

Поширений міф, який конче слід розвіяти: нібито ти й партнерка задовольняєтеся одним і тим же статевим актом в один і той же час. За умови проникнення без стимуляції клітора взагалі малоймовірно, що ви обоє відчуєте оргазм одночасно.

То що робити? Власне, нічого, просто треба розуміти, що чергувати оргазми – це нормально. І що секс не обов'язково закінчується, коли хтось отримав оргазм.

Виходь із рутини. Виходь за межі. Результат буде фантастичним!