Цього разу сконцентруємо свою увагу на тому, як подарувати їй ще більше насолоди під час прелюдії. Дізнайся, що потрібно зробити, щоб вона тривала довше та була ще приємнішою.

Варте уваги Червоний чи синій: Nemiroff створила авторські коктейлі до повернення Матриці

1. Роздягайтеся повільно

Варто уникати поспіху та якомога швидше вирушати у ліжко. Натомість варто зробити з роздягання цілу виставу. Бажано пестити її тіло, погладжувати крізь одяг. І лише у процесі цього можеш повільно знімати з неї одяг.

2. Роби масаж тіла

Подумай про те, щоб зробити своїй партнерці приємний масаж тіла. Це дозволить не лише розслабити її, а й подарувати додаткове задоволення. А ще ти можеш подразнювати її ерогенні зони.

  • Для еротичного масажу рекомендуємо використовувати олії. Це дозволить зробити цей процес ще насиченішим.


Еротичний масаж неабияк розігріє твою партнерку / Фото Conscious Design

3. Озвучуй своє бажання

Нас, чоловіків, часто вчать стримувати свої емоції. Але ми рекомендуємо цього не робити. Натомість краще казати своїй партнерці, що ти хочеш її, і що тобі максимально приємно бути поруч з нею. Це дозволить підтримувати вогник пристрасті між вами, а також розтягувати прелюдію. Усе це, в результаті, дозволить зайнятися незабутнім сексом.

4. Використовуй брудні розмови

Дозволь собі трохи брутальності та того, що ти соромишся озвучувати у звичайному житті. Тож ти можеш додати трохи вульгарності. Вона дозволить твоїй партнерці почуватися максимально бажаною, а також ще більше хотіти сексу з тобою. А ще такі фрази можуть підігрівати інтерес.


Використовуй сміливо брудні слова у ліжку / Фото Dainis Graveris

5. Підтримуй зоровий контакт

Надзвичайно важливо підтримувати зоровий контакт. З його допомогою твоя партнерка почуватиметься бажаною. Тож не соромся дивитися їй у вічі та казати, наскільки сильно вона збуджує тебе.

6. Використовуй секс-іграшки

Варто раз і назавжди збагнути, що секс-іграшки не здатні замінити тебе. Тож ти можеш сміливо використовувати їх для того, щоб розпалити вогонь у своїй партнерці. Сприймай їх як своїх помічників, а не замінників. Це дозволить не лише подарувати партнерці максимум задоволення, а й підготувати її до гарячого сексу.


Секс-іграшки – твої союзники, а не вороги / Фото Gwen Mamanoleas

Тобі сподобається Як гарантувати собі секс цього вечора: 5 безпрограшних порад

Візьми на озброєння ці поради. З їхньою допомогою ти можеш не лише розтягнути задоволення під час прелюдії, а й подарувати ще більше кайфу своїй партнерці. Ми ж нагадуємо про те, що саме завдяки вдалому розігріву можна зробити секс незабутнім і надзвичайно приємним.