То як можна виявити, чи ти геній без проходження тесту на IQ? Згідно з Elite Daily, є 7 ознак того, що у тебе може бути вищий інтелект, ніж в інших людей. І саме на них варто звернути свою увагу, якщо традиційні методи перевірки для тебе не є настільки актуальними або цікавими.

Варте уваги Коли менше означає більше: 5 переваг алкоголю у мініформаті

1. Ти сумніваєшся у всьому

Найяскравіші уми ніколи не перестають запитувати та сумніватися у тому, що їх оточує. І все тому, що вони постійно шукають відповіді на різні питання та не заспокояться, поки не будуть впевнені, що знають правду. Ти теж такий?


Геніальні люди часто з сумнівом ставляться до всього / Фото Bruce Mars

2. Ти говориш сам із собою

Ми не говоримо про те, щоб чути голоси, яких не існує. Але ще однією ознакою генія є акт розмови з самим собою вголос. Це означає, що твій розум завжди працює, і що ти намагаєшся осмислити, організувати та зрозуміти все, що ти думаєш. Тож не дивно, що іноді вголос озвучуєш свій план дій.

3. Ти ніколи не перестаєш читати

Найуспішніші чоловіки у світі завжди читають книжки, тому що читання – один з найкращих способів дізнатися та відкрити для себе щось нове. З його допомогою можна задовольнити величезну цікавість блискучого розуму, якому замало лише частини історії.

4. Ти турбуєшся про все

Загальною якістю геніїв є те, що вони схильні занадто багато думати про речі та постійно турбуватися. Усе тому, що вони можуть бачити значно більше, ніж звичайні люди. Вони розуміють, що все на світі має наслідки і що дія виходить далеко за межі того, що ти можеш побачити неозброєним оком.


Ти знаєш, що кожен твій вчинок має довгострокову перспективу / Фото Aziz Acharki

5. Ти постійно кидаєш собі виклик

Генії – не конформісти, і їм не подобається залишатися на одному місці назавжди. Тому вони завжди шукають нове завдання чи проблему, яку потрібно вирішити. Вони завжди хочуть дізнатися більше, дізнатися щось нове та знайти способи подолати свої власні обмеження.

6. Ти трохи хаотичний

Наявність такої кількості ідей і думок у голові має свою ціну. Це означає, що ти можеш годинами думати про щось та шукати відповіді, але також ти можеш бути забудькуватим, неосвіченим або безтурботним щодо інших речей.

7. Тобі характерні соціальна тривога та мрійливість

Звичайно, це не завжди ознака того, що ти геній. Але генії схильні впадати у знамениту "мрійливість", тому що легко губляться у своїх ідеях. Крім того, вони віддають перевагу униканню соціальних ситуацій, а також цінують час, який можна провести на самоті.

Це цікаво Як розпізнати токсичну людину у своєму оточенні: 5 способів маніпуляції, які вони використовують

Ясна річ, що ці ознаки не гарантують твоєї геніальності. Але, цілком імовірно, твій інтелект значно вищого рівня, ніж тобі може здаватися. Тож не полінуйся прокачувати його та працювати над собою.