Хто б міг подумати, що татуювання можуть підвищити твої шанси на секс? Виявилося, малюнки роблять тебе ще сексуальнішим. І це твердження підтверджує дослідження, опубліковане у журналі "Особистість й індивідуальні відмінності".

Це цікаво Чому високі чоловіки значно більше приваблюють жінок: цікаве дослідження

Татуювання підвищує твій шанс зайнятися сексом

У дослідженні брали участь 2 584 гетеросексуальні чоловіки та жінки, середній вік яких становив 25 років.

Результат спостереження показав, що жінки вважають чоловіків з татуюваннями більш мужніми, ніж без татуювань. Це також показало, що вони вірять, що чоловіки з малюнками на тілі можуть залякати своїх суперників-чоловіків, що ще більше підвищує їхню сексуальну привабливість.


Жінки вважають чоловіків з татуюваннями більш мужніми / Фото Unsplash

Як проводили дослідження?

Науковці показували жінкам фотографії чоловіків з татуюваннями та без них. І представниці прекрасної половини людства повинні були оцінити їх за 5-бальною шкалою.

Жінки оцінювали чоловіче здоров'я, привабливість, домінування, агресію та мужність. Вони також передбачали, чи можуть бути ці чоловіки хорошими батьками та партнерами.

Варте уваги Секс у ванній: 5 порад, які допоможуть отримати ще більше задоволення

Також примітно, що ці особливості пов'язані з високим рівнем тестостерону. Дослідження показало, що чоловіки з татуюваннями вважалися привабливішими за інших чоловіків. З огляду на той факт, що чоловіки в дослідженні були гетеросексуальними, можна з упевненістю припустити, що татуйовані представники сильної половини людства сприймаються іншими чоловіками як суперники.

В іншій частині дослідження жінки дотримувалися думки, що чоловіки без татуювань можуть стати кращими партнерами та батьками. Вважається, що це твердження виникло через сприйняття "поганих хлопців", пов'язаного з татуйованими чоловіками.


Не зловживай татуюваннями, якщо плануєш тривалі стосунки / Фото Unsplash

Тож, якщо ти хочеш підвищити свої шанси на секс, можеш задуматися над татуюванням. Але для серйозних стосунків надмірна кількість малюнків на тілі може зіграти злий жарт.

Читай також Рольові ігри та секстинг: 5 головних секс-трендів у 2021 році