Пошук ідеальної бритви – така ж кропітка задача, як і визначення найкращої стрижки та форми бороди. Воно й не дивно, адже цей гаджет регулярно контактуватиме з твоїм обличчям, тож потрібно, щоб він робив це дбайливо й обережно. А ось 5 помилок під час вибору бритви, на які варто звернути увагу!

Варте уваги 5 найпоширеніших помилок під час гоління, яких варто уникати кожному чоловікові

1. Купуєш бритву, яка не підходить бороді

Кожна борода індивідуальна. Тож не існує універсальної бритви, яка могла б впоратися з будь-якою щетиною. Якщо мовиться про електричні, то є роторні та сіткові бритви. Перша ідеально підходить для борід, які ростуть у всіх напрямках. А от друга впорається з рослинністю, що росте в одному. Також варто пам'ятати, що бритва повинна мати тример для того, щоб ти підрівнював контури.


Підбери бритву, яка підійде до типу твоєї бороди / Фото Unsplash

2. Ти економиш

На жаль, на бритвах економити – не найкраща ідея. Хороша та якісна бритва тішитиме тебе роками, а не вийде з ладу за кілька тижнів. Тож ми наполегливо рекомендуємо вибрати для себе кілька моделей, а також ознайомитися з відгуками в мережі. Це дасть тобі можливість вибрати саме ту бритву, яка підійде тобі, а також прослужить якомога довше.

3. Купуєш бритви, до яких немає запаски

Якщо бритва послужить довго, то з часом потрібно буде міняти її леза. І найгірше, що ти можеш зробити, – не переконатися, що до конкретної бритви можна придбати запасні. Тому віддавай перевагу тим брендам і моделям, до яких ти точно зможеш придбати додаткові аксесуари з часом. Якщо ж цього не робити, то дуже скоро доведеться витратитися на новий станок.


З часом леза затупляться, тож слід потурбуватися про запасні / Фото Unsplash

4. Твоя бритва не підходить для подорожей

Якщо ти багато подорожуєш або їздиш по роботі, то тобі потрібно мати мобільну бритву. Було б не зле, якби вона, наприклад, заряджалася від того ж кабелю, яким ти поповнюєш запаси енергії власного смартфона. Не зайвою також буде автономність. Іноді достатньо раз зарядити бритву, щоб під час відпустки вона виконувала свою роботу. Не варто забувати також і про кейс для транспортування. Ти ж не хочеш, щоб бритва зламалася під тиском багажу?

5. Не враховуєш витрати

Також ми рекомендуємо приблизно підрахувати додаткові витрати. Адже варто розуміти, що покупка бритви – це також покупка додаткових лез та інших супутніх аксесуарів. В деяких виробників леза іноді обходяться ледь не у половину вартості станка. Тож підрахуй, чи вигідна тобі, наприклад, саме ця модель. Можливо, варто звернути увагу на трохи дорожчу або дешевшу.


Іноді покупка додаткового леза обійдеться у половину вартості станка / Фото Unsplash

Візьми на озброєння Як доглядати за волоссям: 4 базові засоби, які мають бути у кожного чоловіка

Бритва – незамінний чоловічий інструмент. Тож підійди відповідальніше до її вибору та покупки. Якщо ти зробиш усе правильно, то цей гаджет тішитиме тебе роками, даруючи можливість завжди мати ідеальний зовнішній вигляд!