Експерти українського бренду ANDREAS MOSKIN поділилися кількома порадами для кожного. З їхньою допомогою можна буде дозволити своїм речам довше носитися та милувати твоє око.

Варте уваги Пряний і соковитий: спробуй приготувати крутий коктейль Kyiv Sour

Часто буває, що ми прикипіли душею до речей і просто не уявляємо як їх можна викинути. Але у процесі використання одяг та взуття зношуються, втрачають свою практичність і первинний зовнішній вигляд,
– зазначають експерти.

Вони пропонують використати ті 4 поради. Якщо їх використовувати, то улюблені речі служитимуть довше, а ще ти зможеш непогано заощадити.

1. Профілактика взуття

Як зазначають експерти, варто потурбуватися про профілактику взуття. Це спеціальна процедура, яку роблять у майстерні. Якщо потрібно прати взуття, то варто віддати його до спеціалізованих хімчисток.


Занеси взуття до майстерні на профілактику / Фото Drobot Dean

2. Дотримуйся порад виробника

Виробники вказують рекомендації, які стосуються прання їхнього одягу. І перш ніж кидати сорочку або штани до пралки, потрібно зрозуміти, в якому режимі та з якими засобами їх прати.

Саме це дозволяє визначити найоптимальніший догляд за тканиною. Для додаткового захисту одягу, придбайте спеціальні чохли для прання у пральній машині,
– рекомендують експерти.

3. Правильно зберігай одяг

Експерти також зауважили, що якщо ти не плануєш кілька місяців носити одяг, то його варто:

  • скласти у темне та сухе місце;
  • зберігати поряд з ароматичним саше.

Останнє важливо, щоб "відлякати можливих небажаних гостей".


Також важливо правильно зберігати одяг / Фото freepik

4. Використовуй захисний спрей

Ще одна порада стосується захисних спреїв. Наприклад, водозахисного, який дозволяє зберегти твоє взуття навіть тоді, коли рівень вологи навколо зашкалює.

Читай також Позбуваємося дискомфорту влітку: який одяг носити, щоб не так сильно пітніти

Скористайся цими порадами. Нехай вони допоможуть твоєму улюбленому одягу та взуттю прослужити значно довше, тішивши тебе.