Якщо ти хочеш неабияк розслабити та розігріти свою кохану, зроби їй після роботи еротичний масаж. Не варто забувати й про те, що він може стати ідеальною прелюдією. Тож гайда прислухатися до порад, які зроблять тебе справжнім профі!

Це цікаво У якому віці у тебе буде найкращий секс: цікаве дослідження

1. Створи приголомшливу атмосферу

У спальні має бути приглушене світло, запалені ароматичні свічки, а також увімкнена розслабляюча музика. Також не варто забувати про вимкнений звук на смартфонах. Усе це дозволить не лише підтримувати максимально інтимну атмосферу, а й дасть можливість позбутися стресу після важкого робочого дня.


Створи максимально інтимну атмосферу / Фото Unsplash

2. Вибери масажну олію

Правильна масажна олія – половина справи. Тільки за допомогою неї твої руки зможуть плавно ковзати по тілу коханої. У спеціалізованих крамницях можна знайти найрізноманітніші варіанти, тому при покупці варто врахувати, чи немає у неї алергії на певні аромати.

Також варто пам'ятати, що кожен аромат може по-різному впливати на організм. Наприклад, апельсин, лаванда і рожева герань сприяють розслабленню. Майоран і імбир прискорюють розслаблення напружених м'язів.

  • Перш ніж олія потрапить на тіло твоєї коханої, потрібно обов'язково розігріти її між долонями.


Перед масажем олію потрібно розігріти її між долонями / Фото Unsplash

3. Використовуй цілісний підхід

Перш за все: правильний масаж може зайняти трохи часу. Тож заплануй присвятити цьому процесу щонайменше 30 хвилин. Звичайно ж, можна робити його й довше, якщо ти не стомишся.

Під час масування потрібно зосереджувати увагу не лише спині та шиї. Не варто забувати також і про ноги, руки. А загалом, то ти можеш ковзати своїми руками по всьому її тілу, не лише розслабляючи м'язи, а й стимулюючи ерогенні зони.


Не концентруй свою увагу лише на спину та шию коханої / Фото Unsplash

Візьми на озброєння Рольові ігри та секстинг: 5 головних секс-трендів у 2021 році

4. Вивчи правильну техніку

Спочатку експерти рекомендують погладжувати спину з легкими натисканнями. Потім ти можеш почати працювати над тілом, чергуючи кругові, розминаючі та погладжуючі рухи. Постарайся звернути особливу увагу на реакцію коханої. Можливо, деякі зони потрібно масажувати інтенсивніше, а в деяких місцях бути обережнішим. Ти ж хочеш подарувати їй задоволення, а не страждання, правда ж?

5. Зверни увагу на чутливі області

Будь максимально ніжним з тілом своєї коханої. Тож слідкуй за силою своїх рук. Не варто також забувати про контакт з інтимними зонами. За допомогою еротичного масажу ти однозначно розігрієш кохану та подаруєш їй безліч приємних відчуттів.


Хороший еротичний масаж може стати відмінною прелюдією / Фото Unsplash

Для максимального ефекту ми рекомендуємо еротичний масаж продовжити заняттям коханням. Тим паче ви двоє неабияк розігріті та готові віддаватися пристрасті. Тож кохайтеся, бо ви того варті!

Читай також Рейтинг найкращих місць для заняття сексом: від найпростішого до найцікавішого