Отже, розповімо тобі на Men 24 про метод тренувань GVT. Адже це саме те, що треба – щоб твої м’язи росли й мали такий вигляд, якого тобі хочеться.

Також цікаво Вдячні українським Героям: Nemiroff передав першу частину допомоги на реабілітацію

Розповідаємо про німецьке тренування GVT – для великих і сильних м'язів

Коли справа доходить до тренувань, різні методи ведуть до різних цілей. Якщо ти хочеш об’єму, маєш дотримуватися певного плану, дбати про дієту, особливу увагу присвячувати певним типам вправ. Метод GVT є особливим якраз у тому разі, коли ти хочеш набагато більше сили та об’єму. Його ще називають "метод 10 сетів".

Програма тренувань GVT включає велику кількість підходів і повторів із короткими періодами відпочинку між ними. Насправді це рутинний формат тренувань, поширений серед бодибілдерів – він простий, але має велике значення у процесі набирання м’язової маси одночасно з утратою жиру.

Тренування
GVT – саме те, що треба, щоб твої м’язи росли й мали такий вигляд, якого тобі хочеться / Фото unsplash

У чому суть програми GVT і які у ній секрети

Завдяки GVT твої м’язи багаторазово скорочуються, працюють із високою інтенсивністю. Тіло реагує на стрес, запускаючи ріст м’язів. Задля цього треба:

  • Виконувати 10 сетів із 10 вправами, 10 повтореннями й 10 паузами задля відпочинку.
  • Але починати треба з кількості, з якою ти можеш на ту мить впоратися (хоч і з двох чи трьох).
  • А далі просуватися, не доходячи до 10, поки не стануть помітними хороші результати.

Секрет у тому, що цим методом можна робити всі види вправ. Тобто, його ідея не в певних рухах, а в рухах за схемою – 10x10x10 (або 5x5x5, залежно від спроможностей організму).

Також не застосовуй метод щодня, а тільки 2 – 3 рази на тиждень. У решту днів треба виконувати легші тренування (гнучкості, рухливості, кардіо). І ще важливо: після 4 – 6 тижнів занять на якийсь час зменш навантаження, щоб уникнути застою, відпочинь бодай тиждень із простішими тренуваннями, а тоді повернись до методу.