До твоєї уваги поради, які допоможуть щодня ставати кращою версією себе вчорашнього. Гарантуємо, результат тобі сподобається.

Читай також Від творіння алхіміків і до напою Джеймса Бонда: як змінювалася горілка упродовж століть

1. Для успіху – техніка "pomodoro"

Припини знущатися з себе та своєї спини. Не сиди цілими годинами. Ми рекомендуємо взяти на озброєння техніку "pomodoro".

Як вона працює: виділяєш 30 хвилин. Упродовж 25 хвилин викладайся повністю, а от решту 5 хвилин дозволь собі відпочити. І так по колу. Результат тобі сподобається!


Чергуй 25 хвилин роботи з 5 хвилинами відпочинку / Фото Christopher Gower

2. Знижуй стрес з технікою "2 на 4"

Чим менше стресу у вашому тілі, тим краще ви можете працювати. Стрес робить вас дурними,
– каже Емілі Флетчер, засновниця Ziva Meditation.

Тож вона рекомендує скористатися хитрістю, яка дозволить трішки охолонути. Якщо тебе щось дістало, то потрібно пройтися кімнатою або коридором. На два кроки роби чотири видихи. Повторюй це упродовж кількох годин.

3. Позбудься одного напою, щоб схуднути

Дієтолог Мітці Дулан рекомендує припинити пити газовану воду. Замість неї краще віддати перевагу звичайній чистій воді. Це дозволить не споживати зайві 150 калорій в одній склянці, якщо не більше.

Узагалі варто відмовитися від усіх напоїв з доданими цукром. Це стосується також соків, морсів і нектарів. Пам'ятай, що не все те корисне, що корисним називається.

Варте уваги Сумніви заважають тобі рости: експерт розповів, як стати максимально впевненим у собі

4. Виконуй вправи Кегеля

Сексотерапевт Глорія Браме наголосила на тому, що вправи Кегеля – найкраща річ. Їхнє виконання позитивно вплине на твоє інтимне життя. Крім того, у тебе правильно працюватиме сечовий міхур і кишківник.

Як це робити: напруж м'язи таза на кілька секунд, а потім розслаб. Повтори тричі. От і все!

5. Плануй свій день з вечора

Засновник Productivityist Майк Варді наголосив, що вечірнє планування наступного дня позитивно впливає як на сов, так і на жайворонків.

Ті, хто рано встає, можуть почати працювати зі своїм планом, що дозволить їм бути продуктивнішими з самого початку,
– підкреслив він.


Складай план справ на наступний день ввечері / Фото devn​

Якщо ж ти сова, то чіткий графік дозволить тобі краще структурувати свій час. Особливо це актуально для тих, хто страждає від постійної прокрастинації.

6. Говори правду, щоб зміцнити стосунки

Тут і зараз постав собі мету: кажи жінкам правду попри все. На цьому наголошує тренерка зі знайомств і стосунків Ліндсі Кріслер.

Для чого? Занадто часто ми інстинктивно брешемо, щоб захистити жінку. Але це має зворотний ефект. Для неї значно важливішою є твоя чесність. Та й у тебе буде чисте сумління.

Візьми на озброєння ці поради. Вони не лише позитивно вплинуть на твоє життя. Вони ще й дозволять тобі щодня ставати кращою версією себе вчорашнього.