Нове дослідження мало на меті проаналізувати зв'язок між дотиками та любов'ю серед людей по всьому світу. Їх цікавило кілька питань. Чи означає те, що якщо ти когось більше обіймаєш або цілуєш, то ти його більше любиш? Або ж відмінності більш культурні, ніж сентиментальні?

Читай також Як стати справжнім профі у домашній міксології: 6 базових правил для бартендерів-новачків

Зв'язок між любов'ю й обіймами

На них науковці отримали відповіді. Взаємозв'язок виявили. Понад 7 000 респондентів проявляли більше ніжних жестів у бік людей, яких вони люблять. І на це не впливало те, в якій країні вони мешкають. Тож фактично підтверджується: чим більше ти любиш людину, тим більше будеш демонструвати це фізично – поцілунками, обіймами, пестощами.

Де обіймаються і цілуються найбільше

Водночас науковці виявили ще один момент. Вони з'ясували, в якій країні люди найбільше обіймаються і цілуються. Мовиться конкретно про людей у парі. І в цьому випадку ані Іспанія, ані Італія перших місць не посіли.


У цих країнах люди у парах обіймаються найчастіше / Фото pikisuperstar

З показником 97,3% очолила список Австрія. На другій позиції Німеччина та її 96,8%, а на третій – Куба та 95,8%. Четверта позиція за Австралією та 95,3%, а замикає першу п'ятірку Швеція, в якої показник на рівні 93,9%. Та ж Іспанія випала за межі перших 10 країн з її показником у 91,2%. Вона поступилася США, Колумбії, Бельгії та Мексиці.

Варте уваги Секрет успіху у стосунках нарешті розкрито: слід дотримуватися цих 5 порад

Слід розуміти, що у цьому дослідженні увагу приділяли лише жестам між парами. І, ясна річ, якби мовилося про загальну притаманну поведінку мешканців певних країн, то Іспанія та Італія тут однозначно йшли б попереду.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.