Можеш взяти зараз до рук свої сорочку, штани або піджак. І ти виявиш, що всі ґудзики пришиті на одному боці. А тепер візьми аналогічні речі своєї коханої. Бачиш різницю? Саме на ній ми зосередимо нашу увагу.

Читай також Від творіння алхіміків і до напою Джеймса Бонда: як змінювалася горілка упродовж століть

З якого боку мають бути пришитими ґудзики

Експерти наголошують на тому, що у чоловічому одязі вони пришиті з правого боку. Це потрібно запам'ятати. Крім того, ця ознака дозволить тобі чітко відрізнити одяг, який може зовні бути схожим на чоловічий, але бути насправді жіночим.

Чому ґудзики з правого боку

Усе вкрай просто. Раніше вважалося, що більшість чоловіків – правші. І тут варто зануритися трохи в історію. Наприклад, піхви для меча носили з лівого боку, щоб правицею швидко витягнути його та відбити атаку ворога. Тож і ґудзики пришиті так, щоб правою рукою було зручніше їх застібати та розстібати.

Натомість жінкам залишили ліву сторону, на якій і пришивають усі ґудзики. І з часом нічого не змінилося. Ба більше, ми тепер можемо спокійно обирати одяг у крамницях лише з урахуванням того, де пришитий ґудзик.

Варте уваги Капсульний гардероб чоловіка: як оновити свій образ і не зрадити себе

Особливо актуальне це для чоловіків у тих випадках, коли вони обожнюють шукати цікаві речі у вінтажних крамницях. Уяви, що ти знайшов стильний тренч від іменитого бренду, але його фасон – унісекс. Тоді як визначити, що ти обрав не жіночий? Лише завдяки ґудзикам у такому випадку.


Віддавна вважалося, що більшість чоловіків – правші / Фото Yogendra Singh​

Що стосується ґудзиків, то ми рекомендуємо слідкувати за їхнім станом. Пам'ятай, що вони не повинні висіти. По-перше, це продемонструє певну недбалість. По-друге, так легко загубити ґудзик, втративши певний комфорт від використання одягу.

Варте уваги! Якщо здаватимеш речі до хімчистки, то спочатку дізнайся, чи не повернуть тобі одяг без ґудзиків. Бувають випадки, коли для прання речей доводиться йти на ці крайні межі. Тож краще зробити це самостійно та зберегти ґудзики, ніж потім бігати крамницями у пошуках подібних.