Україна протистоїть російській агресії. Наші військові не втомлюються боротися з ворогом. А ми – як звичайні українці, так і український бізнес – не маємо права втомлюватися допомагати як ЗСУ, так і нашим землякам, котрі постраждали від окупантів.

Варте уваги Коктейлі з собою та вибір преміальності: якою буде барна культура у 2024 році

Nemiroff підтримує реабілітацію українців

Бренд Nemiroff у рамках благодійної ініціативи "Нестримний дух України" продовжує підтримувати українців у непрості часи. Він закупив обладнання для діагностики та реабілітації, яке отримає один з медичних закладів Вінницької області, розповідає Men 24.

Для медзакладу закупили:

Комплекс електронейроміографічний M-TEST ONE-2. Він дозволяє проводити обстеження пацієнтів з широким спектром неврологічних захворювань, які визначають стан периферичних нервів, швидкість провідності імпульсів по нервових волокнах, а також допомагають оцінити м'язову збудливість.

Відомо, що комплекс цього тижня налаштують, а вже з наступного тижня він повинен використовуватися для реабілітації постраждалих українців.

Платформу нервово-м'язової стимуляції і відновлення Redcord Workstation Professional. Мовиться про спеціальну технологію для кінезіотерапії та реабілітації, яка дозволяє виконувати вправи у підвішеному стані у "квазіневагомості".

Завдяки цій системі можна радикально пришвидшити процес видужання після важких травм опорно-рухового апарату. А ще вона забезпечить тривалий лікувальний ефект.

Лікарі наприкінці січня їдуть на навчання щодо роботи з цим обладнанням. По його завершенні вони зможуть використовувати його для реабілітації та відновлення наших земляків.


Redcord Workstation Professional потрібна для реабілітації / Фото Choice Health

Портативну ультразвукову діагностичну систему Mindray DP-50. Вона оснащена конвексним та лінійним датчиками. Цю систему впродовж найближчих тижнів мають доставити до медзакладу.

Загальна сума допомоги – 1 305 134 гривні.

Звернімо увагу, що раніше Nemiroff закупив ліфт для Національного реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові. Зауважимо, що його наявність критично важлива, щоб зі зручністю переміщувати пацієнтів. Що також сприяє їхній ефективній реабілітації та поверненню до звичного життя.

Що відомо про допомогу від Nemiroff

  • Від початку повномасштабного вторгнення – з 24 лютого 2022 року – на соціальні ініціативи Nemiroff переказав 13 мільйонів гривень. Ці кошти спрямували з прибутку від продажу благодійної лінійки The Originals.
  • Зокрема, компанія допомагає мобілізованим співробітникам, фінансує придбання військового спорядження, амуніції та транспорту. На це вже витратили близько 3 мільйонів гривень.
  • Ще на близько 10 мільйонів гривень від продажу благодійної лінійки закупили медичного обладнання та ліків, а також профінансували потреби різних благодійних фондів.

Додамо, що компанія – один із найбільших платників податків в Україні. За 2023 рік до бюджету нашої країни бренд Nemiroff сплатив близько 1,6 мільярда гривень.

Читайте також До донатів треба залучати креативно: що таке гест-бартендинг і як він наближає перемогу України

Men 24 нагадує про важливість донатів і підтримки ЗСУ та українців, котрі постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення. Слід пам'ятати про те, що замаленьких донатів не буває. Разом – до перемоги!