Лігдбек часто ділиться думками про тренування та плани дієти цих акторів на своєму каналі. А у своєму останньому відео він розповідає, як ефективно схуднути.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

Тренер поділився дієтою для схуднення

Традиційно усе починається зі сніданку. Він складається з омлету з трьох яєць і помідорів, сиру, зелені та соусу песто. Приблизно через 3 – 4 години він їсть вдруге. Це протеїновий коктейль з 40 грамами порошку сироваткового протеїну.

Вам не обов'язково приймати протеїнові порошки, якщо ви цього не хочете. Для мене це дуже просто, тому що я працюю над м'язами. Так я знаю, що отримую свої 40 грамів білка без жирів і вуглеводів,
– каже він.

На обід у нього зелений салат з копченим лососем, селерою, морквою, болгарським перцем, огірком, авокадо та фундуком. Лосось (поряд з авокадо та горіхами) – не лише джерело білка. Він ще й служить паливом у вигляді корисних жирів. Після цього прийому на Лігдбека чекає йогурт з волоськими горіхами та корицею. Це, на думку тренера, корисний перекус.


У твоєму раціоні мають бути корисні жири, білки та вуглеводи / Фото Louis Hansel

Вечеря тренера складається зі стейків на грилі, броколі, мікрогріну та батату. Лігбек додає, що тобі не потрібно їсти червоне м'ясо, щоб отримати білок. Курка, риба та тофу – також гарні джерела цього елемента.

Як ви розумієте, я не обмежую себе у добрій їжі. Кожен може їсти хорошу їжу та втрачати жир,
– підкреслює він.

Це цікаво Скільки калорій у шматку піци та як їх ефективно спалити

Магнус Лігдбек на власному прикладі нагадує: ми те, що ми їмо. Тож варто відмовитися від оброблених продуктів, віддавши перевагу корисним джерелам білків, жирів і вуглеводів. Єдине, на чому не зробив акцент тренер, – робота над власним тілом. Ефективне схуднення залежить не лише від корисної їжі, а й від достатньої фізичної активності та здорового сну.