Якщо тобі цікаво, чи належиш ти до цієї категорії, то гайда читати далі. Ми розповімо, хто зі знаків Зодіаку схильний до самотності. Але це зовсім не означає, що вони відлюдкуваті. Радше, вони чудово почуваються також і наодинці з собою.

Читай також Українська горілка та повернення до класики: якими будуть тренди барної культури у 2023 році

1. Телець

Вони без проблем адаптуються до самотнього життя. Натомість вони процвітають у просторі, де можуть диктувати своє життя як завгодно. Без будь-якого втручання. Вони люблять наполегливо працювати, щоб мати можливість жити у розкоші. Іноді вони не мають достатньо пропускної здатності, щоб впоратися зі стосунками.

2. Лев

Вони знають, коли хочуть бути самотніми. Вони не заспокояться з кимось, хто не цінує їхні стандарти. Вони знають собі ціну. Якщо вони не знайдуть пару, вони не будуть змушувати себе будувати стосунки лише для того, щоб їм не довелося бути самотніми.


Левам добре з собою і вони не готові на абищо / Фото wirestock

3. Діва

Вони неймовірно зайняті та не мають часу на стосунки. Вони вирішують залишатися самотнішими, щоб зосередитися на своїх цілях. Вони не дозволяють собі відволікатися на кохання. Вони не можуть любити когось наполовину. Отже, вони також вирішують чекати на ідеальні стосунки, коли буде слушна нагода.

4. Терези

Вони рішуче виступають за любов до себе. Вони знають, наскільки важливо любити себе. І це робить їх упевненими людьми. Вони самодостатні та докладають багато зусиль, щоб зосередитися на своїх потребах і мріях.


Терези особливо цінують та люблять себе / Фото katemangostar

5. Козоріг

У них дуже високі стандарти, тому вони не підуть на стосунки просто так. Вони приділяють багато часу своєму професійному життю. Тому дуже ймовірно, що вони взагалі не почнуть будувати стосунки. Вони не відмовляться від можливості бути з ідеальним партнером, але можуть жити наодинці.

Варте уваги Домовтеся відразу ж на березі: 6 особистих кордонів, які варто окреслити, перш ніж жити разом

Хто не може бути самотнім

Натомість Овни, Близнюки, Раки, Скорпіони, Стрільці, Водолії та Риби не охочі до самотнього життя. Вони вітають можливості, пов'язані з любов'ю та стосунками. А життя на самоті більше нагадує їм каторгу, ніж можливість насолоджуватися тим, що у них є.