Саме про таких представників знаків Зодіаку ми далі й поговоримо. Дізнайся, чи не належить твоя партнерка до тих, хто з величезним задоволенням цілується на людях і отримує від цього задоволення.

Читай також Шот від Короля рок-н-ролу: крутий коктейль, на який бартендерів надихнув Елвіс Преслі

1. Овни

Вони пристрасні коханці, які люблять демонструвати свого партнера людям. Їм подобається публічність, тому вони з задоволенням цілуються у будь-який час і в будь-якому місці. Вони надзвичайно жваві та невимушені щодо цього. Водночас Овни дбають про те, щоб їхнім партнерам було комфортно та затишно поруч з ними.

2. Близнюки

Вони – соціальні метелики, тому виразити свою любов перед іншими для них ніколи не проблема. Вони з величезним задоволенням на людях обіймають своїх партнерів. Зливаються з ними у пристрасному поцілунку. Зроблять все для того, щоб партнер буквально сходив з розуму.


Близнюки не соромляться демонструвати свої почуття / Фото freepik

3. Леви

А ось вони люблять хизуватися перед іншими. Тож поцілунки на публіці – один із проявів цього. Леви прагнуть бути тими, на кого дивляться. Тому вони готові навіть на найбільш пристрасний поцілунок на публіці. Якщо вже кидати виклик, то робити це на 100%. Ніяких півтонів. Ніяких поступок. Але є один момент: вони іноді забувають про почуття партнера та можуть випадково ними знехтувати.

4. Скорпіони

Вони одні із найбільш загадкових людей. Але коли справа доходить до кохання, вони люблять виражати свої емоції партнерові. І їм байдуже, де це робити. Вони готові цілувати свого партнера на публіці. І робитимуть це навіть за тих умов, коли другій половинці буде на надто зручно.

5. Риби

Вони чутливі й емоційні люди. Які хочуть лише любові свого партнера. Вони виражають свою любов через поцілунки. І це можна зрозуміти та відчути дуже чітко. А ще вони буквально залежні від поцілунків. Тож палкий прояв пристрасті на людях – не проблема для них.


Далеко не всі готові до поцілунків на публіці / Фото Freepik

Варте уваги Експерти назвали ключовий момент, який дозволяє побудувати міцні стосунки

Не цілуються на публіці

А от решті знаків Зодіаку не надто комфортно публічно проявляти свої почуття. Тож очікувати від них поцілунків на публіці не варто. І якщо твоя партнерка не належить до людей зі списку вище, то не варто на неї тиснути.