Наш новий герой на власному прикладі доводить, що всі обмеження у нас в голові. Звичайно ж, це не означає, що потрібно негайно бігти до спортзалу, щоб підіймати важелезні штанги. Але й постійно шкодувати себе теж не варто. Розповідаємо на Men 24, як 90-річний Джо Стокінгер підіймає 183-кілограмову штангу!

Це цікаво Щоб отримати максимальний результат: 8 правил успішного тренування

Ролик з Джо Стокінгером виклав доктор Аарон Хоршінг з Університету Сквот. Він написав: "Я хочу бути схожим на нього, коли виросту. А ти?". Ми не будемо приховувати свого захвату, адже наш герой попри свій поважний вік, не зупиняється та продовжує займатися спортом і виконувати надзвичайно складні вправи.

Зауважимо, що Стокінгер виконує не лише станову тягу, а й військовий жим, підйом гантелей на ширині, жим ногами, а також працює над м'язами кора. Для нього підживлення його его вторинне. Він завжди почуватиметься спортсменом.

Основні поради зі станової тяги

Тобі варто пам'ятати про те, що у тебе мають бути напружений корпус і сідниці, пряма спина. Також слід підійматися повільно, щоб уникнути передчасних травм. І не забувай про те, що не варто братися за надмірну вагу, щоб не нашкодити собі!

Читай також Тренування для ніг: як Раян Рейнольдс готувався до ролі Дедпула