Ролик з основними моментами тренування Левайна також виклав його персональний тренер Остін Полен. На ньому можна побачити, як співак без футболки виконує складну серію рухів, починаючи підтягувань з тягарем. На кожну його ногу накинутий додатковий ланцюг, щоб ускладнити завдання.

Це цікаво Тренування Джейсона Стетхема: як наростити м'язи за допомогою 6-денної програми

Кліп показує щонайменше 2 різні тренування. На ньому також можна побачити, як Левайн виконує жим однією рукою на похилій лаві, щоб опрацювати верхню частину грудей.

Це велика основна робота, адже твоє тіло повинно боротися з тенденцією обертатися вниз і обертатися вгору при натисненні. Це добре для всіх, хто хоче використовувати вправу на тренуванні,
– зазначає фітнес-тренер Ебенезер Самуель.

Дивися, як Адам Левайн виконує вправи:

Левайн також виконує прогулянку фермера з парою гирі. За допомогою цієї вправи ти можеш отримати цілу низку переваг: від стійкості корпусу до сили захоплення.

Завершується ролик запаморочливими кардіовправами. Вони охоплюють стрибки на скакалці, а також роботу з лижним ергом. Вони гарантують, що виконавець у будь-який момент буде готовим вирушити в тур, віддаючи всього себе слухачам. Лиш би скоріше уся ця карантинна історія закінчилася.

Сам же Адам Левайн заслуговує на захват. 41-річний виконавець не лише у крутій фізичній формі. Він ще й підтримує її всіма силами, щоб зовсім не розкиснути через постійне сидіння вдома.

Читай також Дублер Кріса Гемсворта попросив виконавця ролі Тора припинити нарощувати м'язи