Ці звичайні вправи використовують тільки вагу твого тіла. Ба більше, вони можуть виконуватися де завгодно, що робить їх ідеальним засобом протидіяти різдвяним перешкодам.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

Чергуй рухи верхньої та нижньої частин тіла. Це дозволить досягнути ефекту "периферичного серцевого ритму", коли твоєму серцю доводиться працювати вдвічі більше, щоб перекачувати кров угору та вниз. Це посилить метаболічний ефект, а також подарує тобі неабияку витривалість.

2 вправи, які можна виконувати будь-коли та будь-де

Увімкни секундомір і на початку кожної хвилини виконуй 5 відтискань, а потім 5 присідань з власною вагою. Просто? Кожну наступну хвилину додавай додаткове присідання або відтискання. Твоя мета – прокласти собі шлях через якнайбільшу кількість раундів.

Відтискання

Прийми стійку планки, напруж м'язи корпусу та поклади руки під плечі. Зігни руки у ліктях, щоб опустити груди на підлогу. Тримай лікті близько до тіла, коли ти різко відштовхуєшся. Повтори!

Відтискання позитивно вплинуть на твою фізичну форму
Виконуй відтискання протягом хвилини / Фото MIL-TECH PHARMA LTD

Присідання з імпульсом

Встань прямо з піднятими грудьми, опусти стегна назад, згинаючи ноги у колінах. Усе для того, щоб опустити стегна, поки не дійдеш до глибокого присідання. Різко підіймися та повтори. Зберігай контрольований темп і правильну форму, але рухайся зі стрибком.

Годі недооцінювати присідання
Не варто недооцінювати присідання з власною вагою / Фото Luemen Rutkowski

Це цікаво Як прокачати гнучкість свого тіла: ефективний комплекс вправ від тренера

Візьми на озброєння ці 2 вправи. Виконуй їх і не лінуйся працювати над своїм тілом. Роби малі кроки назустріч собі новому. І, гарантуємо, ти не захочеш зупинятися.