Лорі Шоу надихнувся програмою тренувань одного зі свого кумирів. Він завантажив додаток Centr, завдяки якому зміг тренуватися так само як Кріс Гемсворт. Він тренувався 6 тижнів по 30 хвилин на день. Результати, що вражають, дивися на Men 24!

Варте уваги 5 найкращих високоінтервальних вправ для чоловіків, які прокачують усе тіло

Шість тижнів, не менше, Шоу тренувався за програмою з власною вагою, розробленою тренерами Кріса Гемсворта. І це було ідеально, адже йому не було потрібно ніякого устаткування, крім пари гантелей, які він міг би замінити пляшками з водою або пакетами молока.

Після завершення першого тренування Лорі Шоу неабияк втомився, але другий день видався майже пекельним. "Мені було дуже боляче, – каже блогер. – Це не велика вага, і тренування не триває довго, але 30 хвилин високоінтенсивних інтервальних тренувань сильно виснажують вас".

На щастя, Шоу зміг переконати своїх братів приєднатися до нього в деяких з його тренувань, і, звичайно ж, він вважає, що корпоративний коучинг дійсно має значення: "Це безумство, наскільки ви можете відчувати мотивацію, працюючи з кимось іншим". Тож спробуй долучити до процесу когось з домашніх, аби не втрачати мотивацію.


Лорі тішиться, що вдалося долучити до процесу братів / Фото з ігстаграму Лорі Шоу

Візьми на озброєння 5 продуктів, які можуть бути ефективніші ніж протеїнові коктейлі

Тренування Кріса Гемсворта все ще виснажують блогера, але Шоу виявляє, що його тіло пристосовується до інтенсивності деяких вправ і навіть може додати прогресію. "До кінця другого тижня я почав додавати більше повторень у кожен підхід, де міг, – говорить він. – Дивно, але я відчував, що для деяких вправ потрібно більше часу, і мені було важко зробити так багато повторень у встановлений час, тоді як в інших вправах я був вільнішим. Тому я почав налаштовувати кожен підхід для роботи відповідно до мого розвитку".


Деякі вправи вдавалися легше, деякі – ні / Фото з інстаграму Лорі Шоу

"Чесно кажучи, я давно не відчувала нічого подібного, – каже блогер, коли починається шостий й останній тиждень. – У мене ніколи не було стільки енергії, і я відчуваю, що хворобливий біль, який я почав відчувати, пішов у минуле..."


Блогер зізнається, що в останній тиждень відчував шалений приплив енергії / Фото з інстаграму Лорі Шоу

"Найдивовижніше відкриття – я витратив даремно багато часу, мені потрібно всього 25 або 30 хвилин HIIT-тренувань, щоб дійсно змінити моє тіла і втомитися. Тепер я відчуваю, що можу тренуватися старанніше, протриматися довше, і це дійсно добре".

Читай також 7 правил бодібілдингу, які ти можеш використати під час своїх тренувань

Після 6 тижнів ютубер став стрункішим, з помітно підтягнутішим пресом... і все завдяки тренуванням Кріса Гемсворта. Спробуй і ти. Тобі однозначно сподобається результат!