Звичайно ж, протеїнові коктейлі легші у приготуванні та дають можливість їх споживати без зайвих труднощів: засипав, залив, перемішав, випив. Але не всі протеїнові коктейлі однаково корисні. Тож Men 24 розповідає про 5 продуктів, які містять стільки ж, якщо не більше білка!

Варте уваги Снідати до чи після тренування: тренер відповів на одвічне питання чоловіків

Запечений батат

Це чудовий і корисний продукт, який дозволить не лише поповнити енергію, а й набрати м'язову масу. В одній картоплині може міститися до 8 грамів білка. Якщо ж поєднати її з домашнім сиром, то можна отримати ще 17 грамів.


Запечений батат смачний і дуже корисний / Фото unsplash

Тунець

У цій "м'ясній" рибі міститься 29 грамів білка. Можеш спокійно робити салат з тунцем і вареними яйцями, аби наситити себе необхідною кількість протеїну. А ще не варто забувати, що у тунці міститься достатньо Омега-3, що дозволить зміцнити імунітет, а також знизити кров'яний тиск.


Тунець містить 29 грамів білка на 100 грамів продукту / Фото unsplash

Грецький йогурт

Почнімо з того, що тобі потрібно відмовитися від йогуртів з підсолоджувачами. Вони практично не приносять твоєму організмові користі. Натомість краще з'їсти 200 грамів грецького йогурту (до 20 грамів білка). Додай до нього горіхів і сухофруктів (але не дуже багато) й отримаєш чудовий протеїновий десерт.


Додай до грецького йогурту злаки, сухофрукти й горіхи / Фото unsplash

Овес

Нагадуємо про те, що звичайна вівсянка – зло. Тобі потрібно вибирати саме плющену. Вона значно корисніша, надовго насичує організм і містить значно більше корисних мікро- та макроелементів. У вівсі міститься 17 грамів білка, а у плющеній вівсянці – 12.


Можеш робити боули з вівсянкою, фруктами та іншими продуктами / Фото unsplash

Візьми на озброєння Тренування восени: 9 найпоширеніших помилок, які роблять чоловіки

Кіноа

У твоєму раціоні обов'язково має бути джерело вуглеводів, але ж не гоже щодня їсти рис або макарони. Тому фітнес-тренери рекомендують додати до свого раціону кіноа. У 100 грамів цієї крупи – 16 грамів припадає саме на білок. Тож не дивно, що її також вважають однієї з найкорисніших для спортсменів.


Кіноа – надзвичайно корисна крупа, яка містить багато білка / Фото pinterest

Щоб не переживати через те, що ти сидітимеш голодним – роби заготовки. Можеш запекти батат поділити на порції та покласти до морозильника. Те ж можна сміливо робити з вареною кіноа або вівсом. Пам'ятай про те, що це максимально проста їжа, яка не потребує витрачання великої кількості часу, але дає можливість отримати організму достатню кількість білка!

Читай також 7 звичок, які позитивно вплинуть на твою ерекцію: поради лікарів