Ясна річ, що усе це він зняв на відео. Воно й не дивно, адже наш герой не просто кидає божевільні виклики, а й показує своїм підписникам, чи реально з ними впоратися.

Варте уваги Коли менше означає більше: 5 переваг алкоголю у мініформаті

Лукас зауважує, що це буде довгий день, додаючи, що сподівається виконати всі 1000 повторень усього за 12 годин.

"Якщо я робитиму 100 повторень на годину, я виконаю це за 10 годин, тож це і буде метою. Але я вже почуваюся досить стомленим", – зізнається наш герой.

Коли він досягає середини та завершує своє 500 повторення, Лукас пояснює, що біль у трицепсі, який постійно наростає, робить це завдання складнішим. Після 700 повторення, коли залишилося всього 300, кожен наступний підхід займає усе більше часу та сил. Тож виконати 1000 відтискань за 10 годин – радше мрія, ніж реальність.

"Мені здається, що я більше не використовую свої груди, я буквально відчуваю, що з якоїсь причини я використовую лише свої трицепси", – говорить він.

Щойно Лукас досягнув свого 1000 відтискання, перше, що він робить, – викладає на перевантажені трицепси лід.

Попри сумніви, він досягнув своєї мети усього за 8 годин. Але після кількох днів відпочинку Лукас дійшов до висновку, що є значно кращі способи наростити силу або м'язи.

Дивися, як фітнес-блогер Лукас робив 1000 відтискань за 24 години:

"Я думаю, що для мене не було необхідно робити 1000 відтискань за 24 години, щоб побачити результати. Насправді я не знаю, чи дійсно я отримав хоч якісь результати", – зізнається він.

Це цікаво Як накачати рельєфні груди: вибуховий комплекс вправ з гантелями

Інших він закликає так не робити. Варто давати собі час на відновлення. І лише після цього можна повертатися до фізичної активності. В інакшому випадку можна випасти з тренувального процесу не на один тиждень.