Перший етап тренування містив якомога більше ударів 9-кілограмовою кувалдою по шині трактора до відмови. Здавалося б, що тут такого. Але на цьому ж челендж для хлопців не закінчився.

Це цікаво Стронгмени спробували позайматися йогою у сауні: дивися, що з того вийшло

"У цьому багато сил серцево-судинної системи. Мої м'язи насправді не втомлюються, але, чорт забирай, я сильно задихався", – каже Хадсон.

Після неї ідуть підтягування. Спочатку їх потрібно виконувати лише з власною вагою, а потім переходити до версії з обтяженням вагою у 34 кілограми. Але коли справа доходить до виконання повторення з 68 кілограмами, прив'язаними до їхньої талії, лише Брендон може наблизитися до того, щоб впоратися з цим випробуванням.

"68 кілограмів – це вам не жарти", – додає він.

Потім іде пара вправ з обтяженням, які змушують працювати все тіло та спалювати жир. Зокрема, штовхання санчат, навантажених 165 кілограмами ваги. Ланцюг не рахується. Також хлопцям потрібно було тягнути шини.

Варте уваги Блогер схуднув за допомогою щоденної ходьби: як це змінило його життя

"Це дуже просто, але від цього до біса добре", – зауважує Хадсон.

Потім вони переходять до жиму 45-кілограмових гантелей до відмови. Хадсон робить 35 повторень, а Брендон – 40.

Дивися відео, як бодибілдери виконували вправи Бетмена:

"Це відмінна програма, мені подобається, як вона розроблена", – говорить Хадсон перш ніж визнати, що і він, і Брендон занадто розбиті. Особливо для того, щоб виконати останню вправу – героїчне присідання з вагою 346 кілограмів.

Читай також Троє хлопців робили по 200 відтискань протягом 30 днів: дивися, чим завершився їхній челендж