На думку Маріо Томича, щоденна ходьба – вирішальний інструмент для підтримки його стрункої фігури та зниження вмісту жиру в організмі до 10%. Розповідаємо, що ще корисного йому принесла щоденна ходьба.

Це цікаво Троє хлопців робили по 200 відтискань протягом 30 днів: дивися, чим завершився їхній челендж

1. Спалювання калорій

Одна з переваг щоденної ходьби – можливість легше підтримувати дефіцит калорій. Тобто ти спалюєш більше калорій, ніж споживаєш. І це можливо навіть у тих випадках, якщо ти цілеспрямовано набираєш вагу.

Коли ви їсте більше їжі, ви менше голодні, ваші тренування покращуються... це просто робить все значно простішим,
– зауважує Маріо.

2. Травлення

Блогер зауважує, що зниження вмісту жиру в організмі потребує споживання більшої кількості їжі. Інакше ти просто не отримуватимеш достатньо енергії.

Багато овочів, рослин, клітковини, і тобі потрібно боротися зі здуттям живота... Я помітив, що щоденна ходьба дійсно допомагає мені краще перетравлювати їжу,
– додає він, натякаючи й на жирні смаколики.

3. Сон

Якщо ви недосипаєте, ви значно голодніші, відчуваєте себе менш ситими, коли їсте, ваша тяга зашкалює, а також ви приймаєте хибні рішення,
– зауважує він.

Спочатку він додав тривалу прогулянку у свій вечірній розпорядок, щоб достатньо стомитися та краще спати. Хороший і якісний сон дозволяє себе значно краще почуватися.

Візьми на озброєння Як накачати груди за допомогою гумок для фітнесу: 4 прості вправи від тренера

4. Активне відновлення

Томич каже, що біг допомагає йому краще відновлюватися між тренуваннями, а також підтримувати високі показники у тренажерному залі.

Ви навіть можете наростити м'язи; ходьба тут теж дуже допомагає,
– додав він.

5. Зняття стресу

Він вважає прогулянки дуже розслабляючими. Для Маріо це своєрідна форма медитації. Ходьба допомагає йому утримувати воду, коли він у стресі.

Вищий рівень кортизолу, більше утримування води... Якщо ви більше ходите і будете розслабленішими в цілому, ви зможете побачити прогрес більш лінійно та трохи більш передбачуваним, і в цілому у вас значно стійкіший підхід,
– підкреслив Маріо.

Тож якщо ти не маєш часу або бажання ходити до тренажерного залу, почни нарешті більше ходити. Спробуй, наприклад, ходити на роботу пішки. Або ж виходити на кілька зупинок раніше, якщо до твого офісу їхати довго. Тобі однозначно сподобається, а твій організм буде лише вдячний!

Читай також Тренер спробував виконати фітнес-тест американських військових: чим це закінчилося