Ми знову попереджаємо, що відтворити тренування Джона Джонса зовсім не обов'язково. Ну хіба ти вже вирішиш завтра податися у бійці UFC у суперважкій вазі. Якщо ж серйозно, то божевільна сила та наполегливість спортсмена викликають непідробний захват.

Це цікаво Колишній боєць UFC кинув усім 20-секундний виклик: він не кожному по зубах

"Запам'ятайте мої слова, врешті-решт, у мене буде цей пояс на талії (чемпіона у суперважкій вазі – Men 24). Немає ніякого поспіху. Я просто продовжу будувати своє тіло, я зосереджуся на тому, щоб зробити всі правильні речі за межами октагона, і, сподіваюся, одного разу компанія побачить у мені більше цінності", – написав він у наступному твіті.

Тренер Ебенезер Самюел каже, що присідання Зерхера надзвичайно складна вправа. Тобі потрібно тримати штангу у згинах ліктів (це може бути дуже болісно), і, утримуючи її там, ти дійсно кидаєш виклик своєму корпусу та м'язам середньої частини спини, щоб залишатися стабільним під час присідань.

Дивися, як Джон Джонс виконував присідання Зерхера:

"Почни з легкого варіанту присідань, тому що до нього потрібно звикнути. У тебе буде більше тиску з боку ваги, щоб тримати груди вгорі під час присідань. Це не те присідання, з яким можна загравати, якщо ти новачок у присіданнях", – додав він.

Порада від професіонала: якщо ти намагаєшся виконати присідання Зерхера самостійно, одягни при цьому худі з довгими рукавами. Шкіра у внутрішній зоні ліктів буде тобі надзвичайно вдячна.

Читай також Завдання не з простих: як Улі Латукефу тренувався, щоб зіграти в "Молодому Скелі" – відео