Водолазку можна упевнено називати елементом базового чоловічого гардеробу. Тож поєднувати її можна практично з будь-чим. Men 24 ділиться з тобою порадами, які допоможуть носити водолазку та виглядати при цьому відмінно!

Візьми на озброєння Як створити свій стиль: 7 порад для чоловіків

1. Носи окремо

Одна з особливостей водолазки полягає в тому, що вона абсолютно самостійний елемент гардеробу. Це не означає, що ти маєш вийти з дому в трусах, водолазці та кросівках. Але можеш собі дозволити поєднати її з джинсами. І матимеш чудовий вигляд.

  • Якщо ти вирішив носити водолазку окремо, то потурбуйся про те, щоби вона була теплою. Під низ також одягни футболку, аби не мерзнути. Тим паче це дозволить зняти водолазку в приміщенні, якщо надто душно.


Можеш носити водолазку окремо / Фото MFS

2. Поєднуй з сорочкою

Такий варіант теж дуже популярний. Таке поєднання має плюс ще й у тому, що сорочку можна розстібнути, зробивши свій образ менш формальним.

  • Стилісти рекомендують носити водолазку з сорочкою не лише щодня, а й на роботу або не надто офіційні зустрічі. Щоправда, сорочка має бути з класичним комірцем, а також застібнута на всі ґудзики, крім двох верхніх.


Водолазку можна сміливо поєднувати з сорочкою / Фото pinterest

3. Замість сорочки на захід

Зовсім не обов'язково на світські заходи ходити у костюмах. По-перше, це не дуже зручно. По-друге, хороший костюм мають під тебе пошити. Тож ти можеш зробити хід конем – поєднати класичні брюки з водолазкою. І виглядатимеш у цьому випадку ти максимально стильно та почуватимешся комфортно.

  • Стилісти рекомендують у такому випадку віддавати перевагу пастельним кольорам водолазок. Вона не має надто сильно притягувати до себе увагу інших. Усе просто!


Носи водолазку замість сорочки на офіційний захід / Колаж 24 каналу

4. З діловим костюмом

Якщо твоя робота вимагає дотримування певного дрес-коду, то можеш поєднувати водолазку з сорочкою та діловим костюмом. Але пам'ятай про те, що така багатошаровість може стати причиною того, що ти надто активно пітнітимеш.

  • Стилісти рекомендують вибирати водолазку в тон костюма. Це дозволить не надто їй виділятися.


Водолазку можна поєднувати з діловим костюмом / Фото bowandtie

5. З кардиганом

Ще один крутий варіант поєднання – водолазка + кардиган. Так тобі буде не лише дуже тепло холодними осінніми днями. Ти ще й виглядатимеш максимально стильно. Ба більше, кардигани бувають різними, тож ти можеш експериментувати між образом лондонського денді та парубка, який в офісі залишив свій скейт.

  • Стилісти пропонують уникати вибору водолазки в тон кардигану. Це дозволить досягнути бажаного ефекту в багатошаровості.

Не бійся експериментувати. Поєднуй улюблені речі та почувайся максимально комфортно в тому, що носиш саме ти!

Читай також 7 крутих видів верхнього одягу на осінь, які урізноманітнять чоловічий гардероб