Ти не повіриш, але допомогти тобі може перегляд порно. Здавалося б, дуже дивна порада для тих, хто збирається на перше побачення. А от і ні. І ми розповімо, чому ці ролики позитивно вплинуть на успіх під час рандеву.

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Чому потрібно дивитися порно перед побаченням

Професорка та психологиня Гуріт Бірнбаум вивчила реакцію 246 гетеросексуальних студентів бакалаврату. Їм показували або фотографію оголеного представника протилежної статі, або фотографію риби. Результати вразили: ті, хто побачив голе фото протягом 0,03 секунди, висловили більшу готовність піти на побачення наосліп, ніж ті, кому показали світлину риби.

За словами Бірнбаум і її колег-дослідників, "сексуальний праймінг" або "активація статевої системи" змушує людей прагнути стати ближчими до потенційних партнерів. Результати підтвердилися як при онлайн-спілкуванні, так і при особистому.

Люди відповідають взаємністю на ці досягнення [викликані еротикою], і це запускає позитивний цикл близькості. Розкриття особистої інформації змушує іншу людину більше любити вас, тим самим мотивуючи його або її відповідати взаємністю. У цілому, секс запускає позитивний цикл зближення з незнайомцем, який у результаті може створити емоційний зв'язок між раніше незнайомими людьми,
– пояснює вона.


Перегляд порно перед побаченням надає упевненості / Фото Unsplash

Якщо на хлопський розум, то перегляд порно перед побаченням дозволяє:

  • підвищити твою упевненість у собі;
  • сприяє відчуттю розслабленості;
  • дозволяє тобі бути відвертішим на побаченні.

А все це вкупі однозначно позитивно вплине на те, чим зустріч завершиться. Але варто також розуміти, що не все і відразу потрібно видавати панянці під час побачення. Наприклад, згадувати про перегляд порно перед зустріччю – не найкраща ідея.

Візьми на озброєння Чому ми настільки сильно хочемо спати після сексу

Тож посприяй викиду ендорфінів, переглянувши порно перед побаченням. Це однозначно підвищить шанси на те, що перше побачення стане другим, а потім і третім.