Але інколи, навіть якщо ти робиш усе правильно – харчуєтеся правильною їжею для здорової шкіри, дотримуєшся суворого та добре продуманого режиму догляду за шкірою, а також намагаєшся тримати речі якомога чистішими, щоб на твоїй шкірі не накопичувався пил, – є ще один несподіваний фактор, який може бути причиною багатьох твоїх висипань: те, як ти спиш.

Варте уваги Зробить вечір ще яскравішим: рецепт цікавого коктейлю Round 1

Правда в тому, що для деяких це може здатися досить заплутаним. Тобто як спосіб сну може спричинити таку проблему, як прищі ? Відповідь полягає в тому, що певні звички та пози сну насправді значно більше відповідають за збільшення жиру та шкірного сала на твоїй шкірі, а також викликають більше висипань, ніж ти собі уявляєш.

Нижче ми перерахували три речі, які ти можеш робити під час сну, які, найімовірніше, є причиною збільшення кількості прищів на твоєму обличчі.

1. Проблема в подушці

Помилка: недостатньо часто міняєш наволочку.

Під час сну твоє обличчя найбільше стикається з подушкою, і якщо вона брудна або ти недостатньо регулярно міняв та прав наволочку, це залишить на шкірі частинки, які забивають пори, спричиняючи лущення шкіри.

2. Позиція під час сну

Помилка: спати обличчям вниз.

Можливо, тобі цікаво, чому ця позиція робить тебе більш схильними до появи прищів на обличчі. Причина в тому, що коли ти спиш на животі, твоє обличчя значно більше стикається з наволочкою. Крім того, у такому положенні також тертя більше через рухи, які ти робиш під час сну.


Постарайся не спати обличчям у подушку / Фото gpointstudio

3. Вмивання перед сном

Помилка: спати, не вмивши належним чином обличчя.

Якщо ти зазвичай засинаєш, не видаливши з обличчя денний бруд, ти завдаєш своїй шкірі великої шкоди. Залишки штучних продуктів, пил, бруд і сторонні частинки, які ти не змив з обличчя перед сном, залишаються на твоєму обличчі протягом 7 – 8 годин, залишаючи гігантські висипання та прищі, щойно ти прокидаєшся.

Читай також Як раз і назавжди позбутися лупи на бороді

Звичайно ж, на появу прищів на обличчі може впливати ще ціла низка різних чинників. Твоя задача – виявити їх та усунути, щоб твоя шкіра сяяла здоров'ям.