Виявляється, чоловічі плавки можуть розповісти про їх носія значно більше, ніж здається. Тож Men 24 рекомендує переглянути свій гардероб, витягнути плавки та уважно читати далі.

Варте уваги Навмисна недбалість у чоловічому образі: 3 стильні прийоми

1. Дуже короткі плавки (бріфи)

Вони свідчать про те, що у тебе ідеальна фігура, або тобі просто начхати на все та на всіх. Але є у цих плавок певний нюанс. Вони не пробачають лінощів під час відвідування тренажера. Усі побачать, що ти регулярно пропускав день ніг, не качав сідниці, а зосереджував увагу лише пресу та біцепсам.


Короткі плавки свідчать про те, що ти – фанат спортзалу / Фото GQ

2. Обтягуючі плавки-боксери

Хоч вони виглядають скромніше, але усе одно залишаються привілеєм спортивних чоловіків. Тож фанатам обтягуючих плавок-боксерів теж варто слідкувати за своєю фізичною формою, аби не виглядати жалюгідно на пляжі.


Плавки-боксери теж притаманні спортсменам / Фото GQ

3. Шорти з довжиною до середини стегна

Що скажуть такі плавки про чоловіка? А те, що у нього акуратно складені шкарпетки, стильне взуття, діловий костюм. І все це чемно чекає на нього біля берега. А сам він – той іще педант.


Шорти з довжиною до середини стегна носять педанти / Фото GQ

4. Шорти-"гавайки"

Цей чоловік або серфер, або дуже хоче, щоб усі думали, що він забув удома дошку для катання. А ще він курить вейп, приходить на пляж "почілити", зіграти у фрісбі та випити кілька коктейлів. Воно й не дивно, адже плавати у шортах-"гавайках" не так зручно.


Шорти-"гавайки" натякають про те, що ти – серфер / Фото GQ

5. Шорти по коліна

Такі плавки, якщо можна їх так назвати, можна побачити на чоловікові, який прийшов на пляж, аби почитати. І щоб дуже не заморочуватися, він взуває зручні кеди, одягає поло та йде на вечерю зі своєю коханою у ресторан біля моря.


Шорти по коліна підійдуть тим, хто прийшов на пляж відпочити / Фото GQ

6. Плавки на гумці до середини стегна

Такі плавки свідчать про те, що перед нами той іще плавець. Він не пропустить жодної нагоди зануритися у воду. Навіть тоді, коли всім вона холодна, – йому якраз ідеальна. Тож і плавки можуть виглядати не надто новими. Але він жартома всім казатиме: "Ох, вони побачили вже пів світу". І це правда, адже такі плавки хоч і старі, але стали вірними друзями у подорожах.


Плавки на гумці до середини стегна побачили більше світу, ніж ти / Фото GQ

Ну що ж, маємо надію, що цей матеріал надихнув тебе на відпустку. Тож, якщо можеш її взяти – не відкладай до останнього моменту. В Анталії, до прикладу, зараз +25, а в Шарм-ель-Шейху усі +30!

Візьми на озброєння Як доглядати за сорочкою, щоб вона прослужила довше: поради для чоловіків