Є люди, які завжди налаштовані на секс, а є ті, чий організм / графік / тощо стають на заваді. Рано вранці, пізно ввечері або десь посередині? Коли найкраще займатися сексом, залежить від багатьох чинників.

Варте уваги Nemiroff став офіційним партнером української місії на Місяць: коли вона відбудеться

О цій годині найкраще займатися сексом

Один з чинників – рівень гормонів, як зауважує гормональна експертка Аліса Вітті. В інтерв'ю Daily Mail вона розповідає, коли заняття сексом стає ідеальним. Спойлер: цей час не надто зручний для більшості.

Аліса Вітті знає, що коли справа доходить до рівня гормонів у нашому організмі, ідеальний час для сексу – 15:00. І це стосується як чоловіків, так і жінок.

Чому так? А все тому, що у цей час рівень кортизолу повинен бути найвищим у жінок, а у чоловіків – рівень естрогену.

  • Велика кількість кортизолу передбачає багато енергії та підвищене збудження.
  • Натомість велика кількість естрогену робить чоловіка більш емоційним і чуйним. А це, своєю чергою, приносить користь обом партнерам.

Але оскільки 15:00 – досить незручний час для багатьох людей, які працюють, альтернатива все ж є. За словами Вітті, чоловіки відчувають особливе бажання зайнятися сексом саме вранці. Усе тому, що тоді рівень тестостерону на 30% вищий, ніж в інший час доби.


Ідеальний час для заняття сексом – 15:00 / Фото Unsplash

Але є одне "але": багато жінок хотіли б починати день спокійно і врівноважено. Тож у них бажання зайнятися сексом виникає, як правило, ввечері. Тоді, коли усі справи виконані.

Візьми на озброєння Цей фактор таки має ледь не вирішальний вплив на якість сексу

Ми, звичайно ж, не пропонуємо намагатися щодня займатися сексом о 15:00. Просто знайди ідеальний проміжок часу, який задовольнить вас обох.