Ми були вельми подивовані, що сексуальні вподобання з роками не міняються. А найбільше нас здивувала найпопулярніша секс-позиція.

Варте уваги Татуювання, шоу байкерів і коктейлі на Nemiroff: у Києві пройде фестиваль Tattoo Collection

Бебі-бумери (приблизно 1946 – 1964 роки), покоління X (приблизно 1965 – 1979 роки), мілленіали (приблизно 1980 – 1994 роки), покоління Z (приблизно 1995 – 2012 роки). Їх усіх об'єднує одне. І це одне – секс-позиція, якій вони віддають перевагу.

У цілому, в наші дні люди займаються сексом менше, ніж раніше. Але коли вони це роблять, то бажання зайняти певне положення стає сильнішим. Ти вже підозрюєш, про яку секс-позу йдеться?

Найпопулярніша секс-поза за останні 80 років

Щоб з'ясувати, яка позиція у сексі вважається справжнім фаворитом, Bespoke Surgical опитала 1000 американців про їхні вподобання у ліжку. Виявилося, що doggy style – беззаперечний фаворит. Більше про doggy style ми розповідали тут.

Опитування також з'ясувало, у чому ж неабияка популярність цієї позиції. Усе дуже просто: у цій позиції можливе глибше проникнення, що ідеально підходить для інтенсивнішої стимуляції точки G. Крім того, домінування та покірність теж передбачаються у цій секс-позі.

  • Покоління Z найчастіше повідомляло про секс у позиції doggy style. Мовиться про 10,6 раза на місяць.
  • Мілленіали були приблизно на одному рівні з поколінням Z.
  • Представники покоління X займалися сексом у цій позиції 9 разів на місяць.
  • Натомість бебі-бумери віддавалися пристрасті у doggy style 6,6 раза на місяць.


Doggy Style вважається найпопулярнішою секс-позою / Фото Ella Byworth

До слова, другу позицію посіла місіонерська позиція, а після неї – вершниця. Нижче розташувалися перевернута вершниця, а також поза лотоса.

А тобі яка секс-позиція подобається найбільше? Підозрюємо, що серед лідерів рейтингу є саме та, яка дозволяє тобі отримати максимум задоволення.

Візьми на озброєння Отримай ще більше задоволення: сексологиня розповіла, як займатися сексом влітку