*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Тим часом Леви стануть більш доброзичливими, але, можливо, будуть трохи драматизувати свою поведінку. В Овнів стосунки з родичами можуть бути дещо суперечливими та навіть призвести до розлучення. А от у Дів стосунки з родиною стануть трохи логічнішими, але деякі розбіжності збережуться. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 12 і до 18 лютого 2024 року.

Також захопливо Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

Гороскоп на тиждень 12 лютого – 18 лютого


Овен (21 березня – 20 квітня)

Для Овнів цей тиждень лютого 2024 року буде важливим для навчання і духовності. Ти можеш цікавитися філософією, намагатимешся пізнати людські емоції та шукати сенс буття. Студенти досягнуть успіхів у галузі історії, науки, техніки та психології, а також почують позитивні новини, пов'язані з освітою. Тиждень стане часом для розширення кругозору і пізнання себе. Атмосфера на робочому місці буде дуже сприятливою, а кар'єра – стабільною. Ти можеш отримати деякі пропозиції з-за кордону, які тебе зацікавлять. На цьому тижні можлива коротка поїздка. Стосунки з родичами можуть бути дещо суперечливими та навіть призвести до розлучення. Усе інше вдома буде мирним і гармонійним. Протягом усього тижня відчуватиметься хороша енергія та ентузіазм.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Для Тельців тиждень буде важливим для змін і фінансових питань. Ти будеш проводити більше часу з собою, приділяти більше часу своїм думкам. Ти можеш тримати багато своїх емоцій в собі та поводитися дуже потайливо, але тобі захочеться справжніх змін у своєму житті. На роботі колеги й начальство будуть проти твого підходу до роботи. Буде важко дійти з ними згоди. Не варто вступати в будь-які суперечки з ворогами. Конкуренти намагатимуться зруйнувати твою роботу і репутацію, тому краще таємно реалізовуй свої цілі та проєкти. І матимеш хороший прибуток без імпульсивних вкладень. В особистому житті стосунки з родичами залишатимуться напруженими, може не бути підтримки від пари, можливі суперечки.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Для Близнюків цей тиждень лютого матиме вплив на подружнє життя та бізнес. Ти будеш більш схильним ділитися своїми ідеями з іншими людьми. Захочеться дізнатися про життя з погляду іншої людини. На робочому місці ти будеш компромісним і дипломатичним, матимеш зустрічі з людьми, наділеними владою. Тобі сподобається увага і вдячність людей, але ти не зможеш досягти бажаних результатів. Варто уникати поведінки, спрямованої на пошук уваги. У бізнесі можливий розрив із партнером, ти не зможеш ділитися з ним бізнес-стратегіями та цілями, будуть розбіжності в підходах до брендингу. Важливо відпустити его і приймати рішення, які будуть кращими для бізнесу. В особистому житті можуть виникнути розбіжності, рівень ентузіазму буде низьким.


Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам цей тиждень принесе кар'єрне зростання та життєвий оптимізм.Ти будеш приділяти більше уваги своїй зовнішності та розпорядку дня. Намагатимешся стати більш ефективним на роботі й розвивати лідерські якості. Колеги підуть тобі назустріч. Начальство оцінить твої зусилля і відданість роботі. Цей тиждень може бути вдалим, щоб попросити про підвищення зарплати. З оптимізмом ти зможеш подолати всі перешкоди в роботі, тільки постарайся не бути занадто впертим. Тиждень також буде вдалим для розвитку деяких навичок, які можуть відрізнятися від вмінь конкурентів. В особистому житті стосунки зі супутниками і партнерами будуть дуже мирними й люблячими. Ти також можеш поїхати в невелику подорож з половинкою. На цьому тижні можливі витрати, які через деякий час здадуться непотрібними.

Цікаво знати Сміливість українських брендів надихає: що одягнути чоловікові на червону доріжку


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів цей тиждень лютого 2024 року буде важливим для підвищення творчого потенціалу та зустрічі зі старими друзями. Ти будеш у хорошому енергетичному і веселому настрої, притягуватимеш до себе людей. Ти захочеш зустрітися зі старими друзями й добре провести з ними час, а вони можуть стати корисними у твоїй кар'єрі. За допомогою друга ти можеш укласти нову ділову угоду. Також варто приділити час своїм старим хобі або й почати щось нове. Начальство на роботі буде задоволене, ти матимеш вдячність і повну підтримку. Вороги чи конкуренти не зможуть створити перешкод на твоєму шляху. Цього тижня не слід приділяти занадто багато уваги роботі, ти зможеш трохи відпочити. Ти станеш більш доброзичливим і товариським, але, можливо, будеш трохи драматизувати свою поведінку. Особисте життя буде щасливим, а прихильність і близькість збережуться.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для Дів цей тиждень лютого буде кращим для особистісного зростання і зосередження на якості життя. Ти постараєшся приділити трохи часу аналізу минулих подій, як рік загалом змінив твоє життя і який вплив мав на твої думки та поведінку. Ти захочеш більше і краще зрозуміти себе. На роботі ти відчуєш просування по кар'єрних сходах і нарешті побачиш результати своєї важкої праці й зусиль. Атмосфера буде дуже позитивною, негатив залишиться позаду. Ти зможеш проводити час з друзями та родиною у себе вдома. Також відчуєш бажання зробити свій дім і рівень життя комфортнішими. Можна подумати про ремонт або реконструкцію будинку, інвестувати в нерухомість. Стосунки з родиною стануть трохи логічнішими, але деякі розбіжності збережуться.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терезам цей тиждень може принести наполегливу роботу та веселе проведення часу з рідними. Ти будеш більш творчо виражати себе перед іншими, а також зможеш укласти вигідні угоди в бізнесі та досягти всіх цілей і проєктів на роботі за допомогою своїх навичок ведення переговорів. Завдяки чарівності та впевненим словам усі в офісі будуть захоплюватися тобою і будуть вражені твоїми стратегіями й дипломатією. Але цього тижня знадобиться більше енергії, щоб залишатися сильним. А от в особистому житті буде мир і взаєморозуміння. Ви зможете краще порозумітися у парі. Особливу увагу варто приділяти веселим розвагам і поїздкам з родичами. Усі турботи, пов'язані зі звичайним життям і роботою, зникнуть.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Для Скорпіонів тиждень буде важливим, щоб приділити більше уваги своїм фінансам і подружньому життю. Ти можеш бути більше стурбованим своїми матеріальними благами, інвестиціями та фінансовою стабільністю. Основна увага буде зосереджена на пошуку інших джерел доходу і забезпеченні майбутнього. Цього тижня ти будеш більш практичним у своїй роботі. Навантаження збільшиться, важливо не забувати про відпочинок і приділяти йому час. На цьому тижні не варто починати нічого нового. Просто продовжуй працювати над проєктами й цілями, які вже розпочав та означив. Попередні інвестиції принесуть віддачу, можна буде відкласти прибуток на придбання чогось цінного. У подружньому житті можуть виникнути проблеми через дивні вчинки й неконтрольовану мову. Завжди двічі подумай, перш ніж сказати щось. І це не найкращий тиждень для подорожей, можуть виникнути проблеми з концентрацією уваги.

Варто почитати Вагаєшся, який обрати подарунок на Валентина – скористайся цим тестом як підказкою


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців цей тиждень лютого 2024 року принесе багато енергії та початок нових пригод. Ти будеш сповнений енергії та впевненості та думатимеш про початок нових справ у житті. У центрі уваги також буде зовнішність і розвиток. Завдяки більшій впевненості та самооцінці ти зможеш досягати цілей та матимеш більш відкриту поведінку. Ти будеш центром тяжіння на робочому місці й станеш лідером. Тобі можуть доручити керівні функції. Якщо давно чекаєш підвищення, цього тижня будуть ознаки просування по службі. Можливо, тобі захочеться більше уваги, ніж зазвичай, та не дозволяй цьому викликати у людей ненависть. Завжди будь приземленим і скромним до людей, які працюють під тобою. Можливо, доведеться звернути додаткову увагу на особисте життя, обговорити якусь проблему. Самотні можуть зустріти потенційну пару.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для Козерогів цей тиждень лютого принесе непотрібні витрати та глибокий самоаналіз. Тобі потрібно буде подумати про себе і провести час на самоті. Ти будеш зосередженим на роздумах про себе і на боротьбі з негативними думками й моделями поведінки. Шлях глибокого самоаналізу забезпечить тебе рішеннями щодо негараздів і дасть тобі цінне розуміння прогресу. Кар'єра буде пристойною і стабільною. Немає ознак, що протягом цього тижня відбудеться щось серйозне. Вороги не зможуть зашкодити роботі або репутації. Якщо ти застряг в якійсь юридичній справі, цей тиждень буде сприятливим для просування. В особистому житті можеш натрапити на певні проблеми. Намагайся зберігати спокій і розуміти емоційні та фізичні потреби своєї пари у стосунках. Якщо говорити про фінанси, буде багато витрат, та деякі з них будуть необхідні для розвитку, а деякі – зайві.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для Водоліїв цей тиждень може принести вплив на соціальні групи й фінансові можливості. Ти добре проведеш час у своїх соціальних групах і дружньому колі. Це буде хороший тиждень, щоб завести нових друзів. Ти зможеш багато досягти у житті, приєднавшись до груп людей зі схожими інтересами та до однодумців. Розмови про роботу й усування перешкод і проблем за допомогою інноваційної ідеї зроблять тебе більш відомим в офісі. Є велика ймовірність познайомитися з новими людьми на робочому місці, які можуть стати важливими для кар'єрного зростання. Відкриються нові двері для фінансового забезпечення, хороша премія або підвищення зарплати. Цікаво те, що цього тижня ти захочеш допомагати людям навколо. Особисте життя буде радісним, у стосунках будуть щасливі моменти.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Для Риб тиждень принесе раптовий кар'єрний ріст, амбітні перспективи й визнання. Твоя робота і кар'єра стануть головним фокусом життя. Ти просунешся в роботі й візьмеш на себе більше відповідальності. З відданістю і самовіддачею ти будеш мати гарну репутацію у керівництва і колег. Вони вважатимуть тебе людиною, якій можна довіряти, і в найближчі тижні можуть доручити тобі великі проєкти. Особисте життя буде сповнене чистої радості. За такої підтримки ти зможеш повністю зосередитися на своїх нових починаннях і роботі. Атмосфера вдома буде сприятливою і мирною. Розмови з родичами допоможуть зберегти життєву рівновагу. У цей період також корисними будуть інвестиції в акції чи нерухомість.