*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Водночас Козерогам час запалити нову іскру у стосунках, Водоліям – подбати про своє ментальне благополуччя, а для Скорпіонів турбота про самопочуття має стати пріоритетом. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень з 13 і до 19 березня 2023 року.

Також захопливо Підготуй рецептори до пригод: яскраві весняні коктейлі, які точно здивують твоїх друзів

Гороскоп на тиждень 13 березня – 19 березня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Цього тижня Овни можуть розраховувати на дуже хороший професійний розвиток. Зірки говорять, що твоя оригінальність та ініціативність будуть визнані й винагороджені на роботі. Робочі зв'язки будуть міцними, а проєкти можуть легко завершуватися. Усі будуть захоплюватися твоїм креативним мисленням і лідерськими якостями. Може надійти довгоочікуваний наказ про переведення. В особистому житті ж можна розраховувати на хороші флюїди та гармонійні стосунки зі своєю половинкою. Може з'явитися можливість вивести стосунки на новий рівень. Але сімейне життя загалом не буде мейнстримом цього тижня. У фінансовому плані зірки рекомендують уважно стежити за витратами. Але ти також можеш отримати несподівані фінансові вигоди, які допоможуть планувати майбутнє. Майнові питання ж загалом несприятливі, рішення про зміну житла точно краще відкласти. Але інші життєві аспекти будуть в дуже хорошому стані, забезпечуючи всебічний і насичений тиждень.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Цей тиждень може принести кілька злетів і падінь для народжених під знаком Тельця. Зірки кажуть, що твоє особисте життя буде чудовим, тобто буде міцнішати зв'язок у парі або, якщо пара ще в тебе не склалася, ти можеш зустріти когось важливого. Однак твоє професійне життя може бути не таким насиченим, як мало б бути. На роботі очікуй труднощів, як-от пропущених дедлайнів або розбіжностей з колегами. Однак у тебе є навички й рішучість, щоб подолати ці перешкоди. Поруч із цим фінансова стабільність буде в порядку, з тенденцією до зростання. Ти можеш отримати несподівані гроші, наприклад, премію або повернення податків, які допоможуть розплатитися з боргами або заощадити на майбутні цілі. На сімейному фронті справи йтимуть гладко, без серйозних конфліктів і проблем. Для тих, хто любить подорожувати, тиждень може принести хороші новини. Можна братися за справи, пов'язані з нерухомістю, а от за справи навчальні – ні.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Цього тижня Близнюки можуть зазнати чудового професійного розвитку з можливостями для зростання і визнання на робочому місці. Рух зірок каже, що стосунки з колегами й начальством будуть продуктивними та гармонійними. Ти можеш створити нове партнерство з колегою, яке піде на користь вам обом. Тільки залишайся наполегливим та цілеспрямованим. Сімейне життя також сяятиме теплом і любов'ю, з потенціалом для веселих зустрічей. Може надійти дуже хороша новина від когось із членів сім'ї. Фінанси будуть помірно хорошими, зі стабільністю і збалансованістю в особистому бюджеті й витратах. Однак уникай імпульсивних витрат і тримай загалом витрати під контролем. Однак під кінець тижня ти можеш натрапити на певні проблеми – стрес та втому. В особистому житті через це можуть виникнути труднощі, непорозуміння, емоційна дистанція. Та попри ці перешкоди, ти знайдеш розраду, тільки спілкуйтеся у парі чесно. З іншого боку, майнові справи будуть вдалими, з потенційними інвестиціями або новими придбаннями.


Рак (22 червня – 22 липня)

На Раків чекає успішний тиждень, твоє професійне життя засяє яскравими фарбами. Зірки твердять, що ти зможеш ефективно демонструвати свої навички та досвід. Фінансове становище буде сприятливим, тобі вдасться ефективно керувати своїми витратами. Зірки також натякають, що цього тижня особливо незайвим буде добре харчування і регулярні фізичні вправи. Твоє сімейне життя також буде стабільне й добре, та слід проводити час з близькими, щоб зміцнити ваші зв'язки. Однак романтичне життя може бути не таким хорошим на цьому тижні, і краще уникати початку нових стосунків або прийняття важливих рішень, пов'язаних із коханням. Зірки просять тут тільки про одне: будь реалістом. Натомість у тебе може з'явитися можливість здійснити захоплюючу поїздку. Майнові справи будуть помірно хороші, можна подумати про купівлю, продаж або оренду нового житла. Інші аспекти життя Раків також хороші, що робить цей тиждень привітним.

Цікаво знати Яким буде чоловіче взуття у 2023 році: топові тренди, про які потрібно знати вже зараз


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів тиждень відкриває захоплюючі можливості. Зірки кажуть, що твої фінанси можуть бути у відмінній формі, забезпечуючи тебе достатніми ресурсами для досягнення цілей. Самопочуття дозволить тобі вести збалансований і енергійний спосіб життя. Сімейне життя може бути гармонійним, ти можеш розраховувати, що будеш насолоджуватися якісним проведенням часу з близькими. Особисте життя може бути повноцінним, насиченим приємними моментами у парі. А от професійна сфера може бути не дуже сприятливою, ти можеш натрапити на певні перешкоди в кар'єрі. Ти зауважиш, що наполеглива праця залишається непоміченою. Натомість непогані перспективи є для відпочинку наприкінці тижня. З фінансами буде все гаразд, справи підуть вгору і гарантують тобі безпечне і стабільне середовище. Тільки залишайся позитивним і цілеспрямованим, і зможеш подолати будь-які виклики, що постануть на твоєму шляху.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Цей тиждень має стати чудовим часом, щоб зосередитися на самопочутті. Зірки радять займатися фізичними вправами, дотримуватися здорового харчування і достатньо відпочивати. Щодо фінансового становища ти можеш очікувати хороших новин. Раптовий дохід або несподівана інвестиція можуть зміцнити твій банківський рахунок. Романтичне життя буде багатообіцяючим. Ти, ймовірно, відчуєш глибокі емоційні зв'язки з близькими тобі людьми. Будуть можливості і для нових стосунків, і для розвитку вже існуючих. На професійному поприщі натомість можеш постати перед певними труднощами, але, доклавши трохи зусиль і наполегливої праці, зможеш змінити ситуацію на краще. У будь-якому разі – не варто засмучуватися через невдачі. А що як ти зможеш домовитися про підвищення зарплати або просування по службі? На жаль, сімейне життя може бути не в найкращій формі, тож просто зосередьтеся на позитивних аспектах. Непоганим варіантом абстрагуватися буде поїздка до якогось мальовничого місця. І хай там як, а скористайся усіма можливостями та витягни з цього тижня максимум користі.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цього тижня ти можеш натрапити на фінансові труднощі через несподівані витрати. Тут друзі можуть простягнути руку допомоги. Професійне життя залишиться помірно вдалим. Колеги принесуть у колектив свіжі ідеї та енергію, що позитивно на тобі позначиться. Також ти дотримаєшся важливого дедлайну. У сімейному житті можливі злети й падіння, але в цілому воно також залишиться помірно хорошим. Можливо, доведеться піти на жертви, щоб зберегти мир у родині. Романтичні стосунки можуть постати перед труднощами, що призведе до розчарування. Романтика взагалі може відійти на другий план, у стосунках з'явиться почуття невпевненості або дистанції. Щоб розпалити іскру, треба провести час у парі якісно. Заплануйте можливості для романтичного усамітнення. Перспективи щодо подорожей натомість чудові, буде можливість побачити нове місто або якусь мальовничу сільську місцевість. У питаннях нерухомості можна розраховувати на позитивні результати, такими як купівля, продаж або й оренда за привабливою ціною. В академічній сфері ти будеш готовий до успіху на іспитах.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Цього тижня на тебе чекає поєднання злетів і падінь у різних сферах життя. Зірки кажуть, що на професійному поприщі все буде чудово, будуть нові можливості й позитивні зрушення в кар'єрі (ти навіть можеш отримати пропозицію від престижної компанії або шанс попрацювати над гучним проєктом), однак фінансова стабільність може бути лише помірною. Скажімо, план на розширення бізнесу варто відкласти. Уважно стеж також за витратами. Турбота про самопочуття має бути пріоритетом цього тижня. Сімейне життя буде чудовим, варто навіть організувати якесь святкування, щоб зміцнити зв'язок з членами родини. А от романтика може бути лише помірною, тому слід покращувати ваше спілкування і взаєморозуміння у парі. Не забувай, що відданість і довіра – ключові складові здорових стосунків. Але уникай надмірних роздумів. Щодо подорожей – тебе чекають нові захоплюючі пригоди. Також справи з нерухомістю будуть чудовими, якщо планував здавати в оренду своє житло – можеш скористатися сприятливими днями.

Тобі сподобається Стосунки на роботі: 4 правила, яких слід дотриматися, щоб нічого не зіпсувати


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Цього тижня народжені під знаком Стрільця можуть розраховувати на збалансований погляд на різні аспекти життя, але зосередитися повинні на сім'ї та особистому. Зірки кажуть, що сімейне життя та близькі стосунки процвітатимуть і є потенціал для поповнення в родині. У коханні зірки для тебе передбачили приємні романтичні події, новознайдені зв'язки або відродження старого полум'я, але – не приймай імпульсивних рішень. Фінансова стабільність також буде, але можуть виникнути певні несподівані витрати. Але це чудовий час, щоб інвестувати у своє майбутнє і планувати довгостроково. На роботі на тебе чекають непогані можливості, але також і виклики. Тож дуже важливо приділяти увагу турботі про себе і не допускати вигорання. Просування по службі та закордонні поїздки, найімовірніше, доведеться відкласти через непередбачувані обставини. А от справи з нерухомістю можуть принести хороші новини. Переїзд, купівля або оренда житла пройдуть гладко.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Цього тижня зірки вирівнюються на користь народжених під знаком Козерога, приносячи захоплюючі можливості у фінансовій та романтичній сферах. Зокрема, на роботі ти досягнеш стабільного прогресу з потенціалом для просування по кар'єрних сходах. Попереду також сприятливий фінансовий період для інвестицій та заощаджень, несподівані прибутки чи бонуси. У любовній сфері це буде час для нових зв'язків і шанс знову розпалити іскру в існуючих стосунках. У тебе буде достатньо енергії та впевненості для розв'язання будь-яких завдань як в офісі, так і вдома. А от подорожі можуть принести розчарування і зриви, тож треба бути належним чином підготовленим, якщо таки вирушиш у дорогу. Перспективи з нерухомістю – багатообіцяючі, а от у навчанні можуть виникнути певні труднощі. У підсумку – це буде хороший тиждень для розвитку стосунків із людьми, де і якими б вони не були.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Цього тижня на роботі у Водоліїв можуть з'явитися захоплюючі можливості й перспективи зростання. Ти можеш отримати визнання за свої досягнення і внесок у роботу колективу. Натомість можеш зазнати злетів і падінь у сімейному житті. А проте ти зможеш зберігати позитивний настрій і знаходити розраду в міцних романтичних стосунках. Намагайся збалансувати своє професійне та особисте життя для гармонійного існування та не приймай односторонніх рішень. На горизонті може з'явитися й шлюб. Незалежно від того, чи буде це за домовленістю, чи за коханням, розглянь усі варіанти. Фінанси будуть стабільними, що дасть змогу жити повноцінним і насиченим життям. Але подбай про своє ментальне благополуччя, зменшуючи стрес бодай за допомогою фізичних вправ. Поїздки з відкриттям для себе нових місць чи міст – непогана ідея. Операції з нерухомістю та наукова робота – також.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Цей тиждень обіцяє чудове сімейне життя, близькі стосунки зміцняться і стануть заповненішими дбайливістю. Зірки просять у ці дні уникати сидячого способу життя, не забувати про фізичну активність у своєму розпорядку дня. У романтичних стосунках будуть злети й падіння, але якщо докласти зусиль і відверто спілкуватися, полум'я пристрасті може знову розгорітися. Фінанси можуть бути стабільними, але не надто захоплюючими. Не витрачай гроші без потреби, так збережеш свої заощадження. Загалом – треба бути пильним і приймати мудрі фінансові рішення. Професійне життя може викликати певний стрес (труднощі в кар'єрі, зростання навантаження) і вимагати додаткових зусиль, щоб тримати все в рівновазі. Захоплюючою втечею може стати подорож у пригоди. У будь-якому разі залишайся позитивно налаштованим і продовжуй рухатися вперед. Ти вийдеш із цього періоду сильнішим і рішучішим.